Харкiв

23:08
Родина Родислави Капніст мала дворянське походження, тому після приходу совєтської влади її мати була заарештована і вислана на далеку північ.
10:59
Згідно до нового Митного кодексу, який нещодавно ухвалила Верховна Рада, підприємці мають право самостійно обирати митницю, у якій вони декларуватимуть свої товари.
14:59
Рішенням № 43/06 від 06.03.2006 року російська мова у місті Харкові набула статусу регіональної мови. Про те, яке покарання має отримати міська рада, читайте нижче.
11:40
Колектив поліклініки Лозівської Центральної районної лікарні (ЦРЛ) з Нового року скорочують на 65 осіб. Мешканці Лозової з 1 січня 2012 року будуть обслуговуватися виключно міською лікарнею – саме таке рішення нещодавно було прийнято виконавчим комітетом Лозівської міської ради.
19:56
Чарівні дівчата! Увага! «Справжня Варта» оголошує конкурс! Приз – професійна фотосесія.
15:19
Нещодавно людям повідомили, що їхня земля була ще раз переділена і приватизована іншими особами. Такий випадок трапився в селі Іванівка Чугуївського району Харківської області.
11:29
Комунальні служби намагаються якомога більше заощадити на постачанні гарячої води до житлових та комунальних приміщень, а залізниці – на опаленні в потягах.
13:04
Спочатку приходить один або два рекетири і прохають певну суму грошей, яку підприємець має віддати в найкоротший термін. Якщо бандити отримують гроші невчасно, або взагалі їм відмовляють, тоді вони приходять зі своєю компанією (від 3 до 8 осіб) і забирають частину товару.
09:53
Нещодавно відбулась Рада Харківської Міської організації НРУ. У засіданні Ради також взяв участь голова Харківської обласної (крайової) організації Народного Руху України Олександр Денисов.
01:44
На листопад заплановано проведення низки заходів до визначних історичних дат. «Молода Просвіта» буде вшановувати жертв Голодомору, відомих діячів мистецтва, культури й державотворення. А 13 листопада просвітяни подарують україномовні книжки до бібліотеки села Качалівка, що в Краснокутському районі.