Харкiв

00:10
Адреналін гоночних трас, бажаня швидкості і екстремальне водіння на межі можливого знову повертаються до України! Найбільш масштабні в історії українського автоспорту гонки на радіо-керованих автомобілях «Duracell Rally» пройдуть в 6 містах України в жовтні-грудні 2011 року під новим девізом «Duracell rallyturbo-серія», де буде ще більше азарту і спортивній конкуренції.
19:00
Реконструкція мосту біля вокзалу може зупинитися. Будівельники починають страйкувати. Їм давно не платять за роботу. Представники підрядної організації, яка ремонтує шляхопровід, проблему із виплатами коментувати відмовилися. А ось пересічних працівників за відвертість у розмовах з журналістом лякають суворими доганами.
17:14
Заперечити факт геноциду українського народу намагався голова координаційної ради російських організацій сходу України «Русское вече» Геннадій Макаров. Історичні факти й коментарі надавала дослідниця Голодомору в Україні 1932-1933 років Ніна Лапчинська.
16:00
В усіх містах України відбудуться панахиди, покладання квітів, жалобні мітинги і запалення свічок. Що на цей час планується у Харкові читайте нижче.
15:09
Рухаючись від станції метро «Площа повстання» у бік стадіону «Металіст» можна побачити цілу алею спотворених і вирубаних дерев. Жодних дозвільних документів на вирубку не має. Правоохоронні органи в черговий раз ігнорують заяви місцевих мешканців і на місце подій їхати не поспішають.
13:00
Харківська обласна державна адміністрація із залученням Громадської ради при ній працює над "реґіональною Проґрамою захисту прав споживачів у Харківській області на 2012-2015 роки".
22:33
Зустріч молоді розпочалася з перегляду відео-сюжетів про сучасне життя, роздратування, стреси, обряд хрещення і піст. Примітно, що кількість учасників зустрічі значно збільшилась, у порівнянні з попереднім разом.
13:29
«Український простір» - це незалежний загальноукраїнський громадсько-політичний та культурно-релігійний двотижневик, на сьогодні практично єдина україномовна газета Харкова. Видання покликане об'єднати українців, котрі живуть на рідній землі та поза її межами.
23:52
Проект «Україна читає» заснувала Вікторія Афанасьєва. Потім до цієї справи долучились різні громадські організації та небайдужі до освіти люди. Сьогодні відбувся одинадцятий крок акції.
17:56
Цей фільм про те, як Харків перетворився на острів життя у величезному океані смерті. Знімальна група об'їхала всі без виключення райони сучасної Харківської області. У кожному з них старші люди пам'ятають важку осінь, страшну зиму і весну, що не принесла надії.