Харкiв

12:56
Єврокомісар Йоханнес Хан сьогодні завітав до Харкова, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
10:23
ПАО «Укргазвидобування» 15 червня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Вікоіл ЛТД» на сейсморозвідувальні роботи в Харківській області вартістю 35,7 млн гривень.
16:18
Питання про договір з керівником «Віртуозів Слобожанщини» вирішать наступного разу на черговому пленарному засіданні сесії облради. Таку новину повідав журналістам Чернов, голова облради.
14:32
Єдиний на всю Східну Україну дошкільний заклад для дітей з серйозними вадами зору можуть закрити.
12:28
У Харкові знову не вистачає гемодіалізу. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан.
12:11
«Зніміть з посади Носатюк», «Свавіллю директора стоп», «Ми проти директора Носатюк» - з такими плакатами вийшли на пікет учителі і батьки дітей харківської школи № 67.
11:47
На Харківщині цього тижня під потяги потрапило двоє людей. Про це повідали журналістам представники прес-служби МВС на Південній залізниці.
11:03
Працівники Харківського зоопарку хочуть допомогти сім'ям колег з Тбілісі, загиблих в результаті повені. Про це журналістам розповів директор зоопарку Олексій Григор'єв.
10:33
Музиканти з «Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» («Віртуози Слобожанщини») намагалися врятувати свого керівника.
10:10
Тіло жінки знайшли жителі багатоповерхівки на вул.Золочевській ранком 17 червня. Повідомляє офіційний сайт МВС України в Харківській області.