Харкiв

02:13
Мешканців міста Харкова у звичайні дні, коли до колонії не приїздять депутати, громадські діячі та інші відомі особистості, приходить сюди зовсім небагато. Але підтримка заарештованої Юлії Тимошенко є щоденною.
14:44
представники харківських чорнобильських організацій провели пікет напроти будинку обласної державної адміністрації. В акції взяли участь біля 70 чорнобильців.
17:58
Сьогодні у Дзержинському районному суді міста Харкова відбулось чергове судове засідання у справі Сергія Яковенка, якого було заарештовано напередодні виборів до місцевих органів влади.
22:19
Від молитов за Україну на ранкових службах в українських церквах Харкова до урочистих мітингів біля пам’ятника Тарасу Шевченка, каменя встановленого на честь проголошення Незалежності України, покладання квітів і живого ланцюга злуки.
17:00
Після короткої презентації нової книги Віталія Портникова «Тюрма для янголів» відбулося живе спілкування з автором. Його запитували про все: і чому він не йде на вибори, і що потрібно зробити для підвищення морального рівня населення, і що потрібно для повноцінної роботи вільного журналіста, і багато-багато іншого. Віталій Портников щиро і конкретно відповів на всі запитання.
16:01
Судовий процес тягнеться з 2006 року. Троє хлопців зі Євразійської спілки молоді за допомогою екскаватора пошкодили і закопали пам'ятний знак Української Повстанської Армії, який був встановлений 1992 року крайовою організацією Народного Руху України у Молодіжному парку Харкова.
14:35
Співали і про народження Ісуса Спасителя, і жартівливі народні пісні. Ворожили і згадували народні традиції. А завершився захід майстер класом з народного танцю.
01:17
Громадська Палата України на всеукраїнському рівні діє лише два місяці. Її осередки створені в 17 областях України. Метою цієї організації є координація дій та об’єднання зусиль представників різних громадських організацій задля вирішення спільних проблем.
09:21
Незважаючи на те, що тариф на вивезення й утилізацію твердих побутових відходів виведено з квартплати, оплатити цю послугу так само можна за єдиною квитанцією. Про це 19 січня повідомив начальник Єдиного розрахункового центру з оплати житлово-комунальних послуг публічного акціонерного товариства «Мегабанк» Юрій Сергєєв
00:08
Представники Харківського кобзарського цеху, що діє при товаристві «Спадщина», виконали слобожанські псальми та канти, частину з яких віднайшли і записали на теренах Харківської і Сумської областей.