Харкiв

21:45
Родичі бійців, задіяних в АТО, цілих шість годин перекривали авторух у місті Львові, вимагаючи ротації військових частин в АТО. Вимога родичів цілком законна: ротація потрібна. Чому?
11:16
Про це сказав заступник голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Василь Хома в ході зустрічі голови ХОДА Ігоря Балути з Віце-президентом Парламентської Асамблеї ОБСЄ паном Кентом Харштедтом, присвяченої обговоренню питань щодо підготовки проведення до позачергових парламентських виборів.
11:14
У Генеральному консульстві Республіки Польща у місті Харкові 16 жовтня відбувся урочистий прийом з нагоди закінчення каденції Генерального консула Яна Граната.
11:08
У жовтні набрали чинності дві важливі Постанови Кабінету Міністрів України щодо тимчасово переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також АР Крим. Про це 16 жовтня під час прес-конференції в прес-центрі ХОДА повідомила перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Харківської облдержадміністрації Тетяна Бабенко.
11:04
Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута. «Прийшов автомобіль з особистими речами загиблих з місця катастрофи. На даний момент ми проводимо ті ж самі роботи і за тим самим планом, який був півтора місяці потому. У Харкові працюють ті ж фахівці, які були й раніше. У нас з голландською стороною все налагоджено», - зазначив Ігор Балута.
11:02
За абсолютним приростом обсягу обороту роздрібної торгівлі на одну людину до відповідного періоду 2013 року (149,0 грн.), область за підсумками дев’яти місяців є однією з найкращих в Україні при середньому національному показнику мінус 732,6 грн. Про це повідомив перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін. Повідомляє ХОДА.
11:00
Як повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Райнін, на сьогодні житлові субсидії отримують 46 тис. сімей Харківської області. До кінця року прогнозна чисельність сімей, які отримують субсидії, досягне 120 тисяч. Інформує ХОДА.
13:40
21 жовтня в Харкові стартує перший відкритий кінолекторій для усіх любителів якісного кінематографу. Відкриється новий проект безкоштовним переглядом і обговоренням легендарного фільму Олександра Довженка "Україна у вогні". Повідомляє "Іnform Kharkov.ua".
13:29
У Харкові під час спроби підпалити відділення ПриватБанку затримали проросійського терориста – жителя міста О. Жукова. Як повідомили в прес-службі банку, 15 жовтня в 01:30 двоє невідомих намагалися зламати вікно відділення банку на Московському проспекті за допомогою саморобної вибухівки та декількох коктейлів Молотова. Повідомляє видання "Номер один".
19:49
Кабінет Міністрів ухвалив постанову про надання вимушеним переселенцям грошової допомоги на 6 місяців для оплати орендованого житла та житлово-комунальних послуг. Повідомляє сайт ХОДА.