Харкiв

16:52
Сьогодні, 30 березня у прес-центрі “Майдан Свободи” відбувся круглий стіл на тему “Якою має бути українська опозиція?”. В обговоренні взяли участь: Ігор Поліщук, Валентина Куть, Віталій Мельняренко і Олександр Романюк.
20:04
Діти в Харківському дитячому будинку спали покотом на долівці, а прокидаючись, кожного ранку відчували біля себе холодних трупів. Про такі страшні факти розповіла харків'янам Інна Мельницька.
18:40
У головному корпусі університету в просторій бібліотеці триває виставка картин на весняну тематику. Студенти передали в своїх роботах найсвітліші почуття кохання і ліричні природні пейзажі.
18:05
Сьогодні, 29 березня у прес- центрі “Майдан Свободи” відбувся круглий стіл на тему: “Їжа має бути ліками, а ліки їжею”. Наталія Земна найбільшу увагу звернула на захворювання щитовидної залози, нервові депресії та загальне весняне ослаблення організму людини.
19:14
26 березня у Державній академії державного управління при Президенті України, відбулася Х Міжнародна наукова конференція, присвячена проблематиці, пов’язаній з питаннями державного управління та місцевого самоврядування.
20:59
25 березня у обласному центрі народної творчості, відбулося святкове відкриття щорічної обласної Пасхальної виставки, де представлені картини митців з Харкова та області.
20:39
Яке місце жінки в сучасному українському суспільстві? Чи може жінка досягти великих успіхів в різних сферах суспільного буття? Яке місце в житті сучасних жінок займають чоловіки? Чому чоловіки не квапляться допускати жінок до влади? 23 березня у студії телеканалу «ОТБ» у прямому ефірі програми «Лабіринт», обговорювалася тема «Роль жінок, у сучасному суспільстві», та було розглянуто вищевикладені питання.
20:08
У прес-центрі «Майдан Свободи» 25 березня відбувся круглий стіл на тему “Програма ім.Фулбрайта, та її взаємодія з вищими навчальними закладами у науковій сфері”, на якому обговорювалися перспективи, які відкриваються для вітчизняної науки завдяки співпраці України і США.
18:18
Сьогодні, 26 березня у прес-центрі “Майдан Свободи” відбувся круглий стіл, на якому виробники продукції птахівництва обговорили проблеми галузі. Найбільша увага була звернена на ціноутворення в передсвяткові дні та на те, якими кормами вигодовують курей і наскільки поживними є яйця з птахофабрик.
16:08
Сьогодні, 26 березня у прес-центрі “Майдан Свободи” відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу традиційного писанкарства. 18 дітей отримали солодкі подарунки від телеканалу “АТВК”, “Фора” та виробників птахо продукції.