Харкiв

19:42
Сьогодні, 15 жовтня, Міністр освіти Сергій Квіт відвідав Харків з офіційним візитом. Міністр провів зустріч з ректорами харківських вишів в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. Інформує сайт ХОДА.
19:00
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ході візиту на Харківщину розповів про особливості і етапи реалізації проекту "Стіна" на українському кордоні. Інформує сайт "Об'єктив-новини".
14:12
14 жовтня в дитячому книжковому магазині «Читаріум» відбулася презентація збірки «Зоряні казки», написаної відомими харків’янами та волонтерами заради допомоги онкохворим дітям, значна частина яких вже знаходиться на термінальній стадії.
11:25
Харківський регіон має не тільки потенціал для розвитку важкої промисловості, але і всі передумови для формування розгалуженого господарського комплексу, орієнтованого на розвиток інноваційного сільського господарства. Про це 14 жовтня під час німецько-українського форуму «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес», який проходить у Харкові, повідомила Директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.
11:12
14 жовтня Спілка Української Молоді відзначила 72-гу річницю з дня створення Української Повстанської Армії.
10:18
14 жовтня Харківська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів провела традиційний мітинг, присвячений 72-ій річниці з дня створення Української Повстанської Армії.
22:12
Усе розпочалося з площі Конституції. Біля пам’ятника Незалежності зібралося кілька тисяч людей. Студенти, родини з дітьми, пенсіонери вийшли заради того, щоб підтримати бійців, які знаходяться в зоні АТО.
13:24
Панахида за воїнами Української повстанської армії та усіма тими, хто загинув за свободу України, пройшла ввечері 13 жовтня в Молодіжному парку Харкова, біля пам'ятного знаку воїнам УПА. Як повідомляє кореспондент "Харків. Коментарі", на панахиду, яка традиційно проводиться з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, прийшло більше 50 людей. Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко) відслужив молебень, після чого присутні поклали до пам'ятного знаку квіти.
13:02
У Харкові біля оточеного будівельними лісами постаменту, який залишився від пам'ятника Леніну, пройшла акція "Євромайдану". Повідомляє сайт «Главное».
10:27
Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута зустрівся зі старшим суперінтендантом Національної поліції Королівства Нідерланди (тимчасова пошукова місія «МН17») Патріком Воссом. У зустрічі також взяли участь директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Віктор Коваленко, перший заступник начальника ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр Волобуєв, перший секретар - радник з політичних питань Королівства Нідерланди Даніель Сторк, а також представники правоохоронних органів, СБУ, керівники структурних підрозділів ХОДА. Передає сайт ХОДА.