Харкiв

16:35
На 22 лютого в Харкові заплановане чергове засідання Асоціації міст України (АМУ). Мери обговорять проекти документів, які дозволять міській владі повноправно розпоряджатися комунальним майном та землею.
23:54
«Україна модерна» — міжнародний інтелектуальний часопис, що видається з 1996 р. Редактори - Ярослав Грицак, Андрій Портнов, Володимир Маслійчук. З 2007 р. кожне число є тематичним, що розпочинається форумом-опитуванням фахівців з даної проблематики.
18:58
Рахункова палата провела аудит використання бюджетних коштів, виділених на реконструкцію стадіону "Металіст". Встановлено, що держава не зможе скористатись тим, за що сплачує вже кілька років. Натомість генеральний приватний інвестор О.Ярославський чомусь цілком задоволений таким партнерством з бюджетом
16:10
На території Харківської області діє 1224 банківських відділень (9 юридичних осіб і 27 філій). Минулого року лише три банки отримали прибутки. Загальна сума збитків Харківських банків становить 13 млрд. грн.
14:59
Харківський телеканал "Сімон" започатковує трансляцію поезії
11:35
На Майдан Свободи вийшли працівники Українського Культурного Центру «Юність», вчителі та інші небайдужі до збереження культури харків'яни
01:04
За кількістю звернень громадян до Європейського Суду Україна посідає 3 місце (1-ше Росія, 2-ге Туреччина). Найчастіше українці оскаржують невиплату грошей за працю. Нині Харківська Правозахисна Група проводить роз’яснювальну роботу з цього питання.
23:49
В приміщенні «АВЕК» сьогодні в чорних масках чергували спеціальні підрозділи міліції «Сокіл»
23:27
Підрив пам‘ятника Сталіну в Запоріжжі та так звані теракти в Макіївці є нічим іншим, як сліпим мавпуванням політики Владіміра Путіна в Росії, який за рахунок віртуальних війн відвертає увагу людей від соціяльної кризи. Сьогодні адміністрація Януковича-Азарова, що «дореформувалася» до повного колапсу економіки, намагається сформувати образ ворога-націоналіста, що винен в усіх негараздах держави.
11:06
Після сьогоднішнього мітинґу будівлі обласної державної адміністрації активісти громадських орґанізацій «Прорвемось!» та «Слобожанщина» передали Президентові звернення від імені народу України.