Харкiв

17:24
16 червня в Харківському кризовому інфоцентрі пройшла прес-конференція, на якій обсудили подальшу долю оркестру «Віртуози Слобожанщини».
16:43
Більше сотні екземплярів книг передані курсантам Національної академії Національної гвардії України. Вони всі різні за жанром і змістом, але об'єднує їх одне - всі вони написані харків'янами і про харків'ян.
14:28
Чугуїв стане першим містом Харківської області та одним з перших в Україні, в якому реалізують проект надання соціальних послуг. І все це зусиллями місцевої громади.
14:18
Інцидент стався на початку п’ятої ранку на Олексіївці. Конфлікт відбувся на вулиці Ахсарова між представниками слов’янської зовнішності та азіатами.
13:03
Медсестра Ольга Воржеїнова, незважаючи на вирок суду, продовжує залишатися на волі. Сьогодні вона була присутньою на засіданні Дзержинського райсуду, де повинно було бути розглянуто її клопотання про амністію.
11:53
У Генеральному консульстві Республіки Польща в Харкові відзначають, що кількість виданих робочих віз цього року збільшилася удвічі в порівнянні з минулим роком.
11:53
16 червня в Харківському антикризовому центрі пройшла прес-конференція за участі директора департаменту цивільного захисту населення ХОДА Володимиром Фадеєвим.
11:32
Очільники області збираються витратити 12 мільйонів гривень на полагодження багатьох доріг та вулиць регіону. Гроші хочуть виділити з обласного гаманця.
11:03
Тепер авіазавод Харкова належить до парафії ДК «Укроборонпром». Відповідний документ Уряду підписали п’ятнадцятого червня.
18:05
У підозрілій сумці, залишеній сьогодні біля станції метро «Університет», виявили дроти, пластикову пляшку з невідомою рідиною і будильник. Повідомляє сайт МВС України в Харківській області.