Харкiв

11:52
Крамниця, де продавалися біноклі, ножі, спортивні товари спалахнула десь о 7 ранку. Людських жертв немає. Рятувальники і пожежники боролися з вогнем і димом майже дві години. Величезна частина ринку була покрита білим димом, який утворювався від горіння пластмас та інших синтетичних матеріалів.
18:24
Сьогодні, 25 березня в прес-центрі “Майдан свободи” відбувся круглий стіл на тему: “Якою має бути система управління з пасажирських перевезень”. В обговоренні транспортних проблем Харкова взяли участь: віце-президент ГО“ ТУР” Олександр Заліван, проректор з наукової роботи Національної академії міського господарства Владлен Семенов, менеджер міжнародного Союзу громадського транспорту Костянтин Делліс (Брюссель) та науковець ХНАДУ Петро Горбачов.
16:28
Сьогодні, 25 березня в приміщенні господарського суду “Держпрому” відбулося судове засідання, на якому оголосили рішення суду, щодо подальшої долі приміщень, які орендувала в Харківської комунальної власності громадська організація “Спадщина”.
11:16
У літературному музеї 24 березня відбувся літературний вечір пам’яті Сергія Черняєва. З великим болем і відчаєм вели віршові промови його друзі, а, зокрема, Ігор Назаренко, Олександр Голозубов і Сергій Зубарєв.
10:11
У книгарні “Є” 24 березня відбувся перегляд авторської кінострічки японського кінорежисера Надіси Осіми “На страту через повішення”. Усі події, що відбувалися на екрані супроводжувалися філософськими роздумами про те, чи потрібна смертна кара, які моральні і духовні цінності повинна мати міліція, священики, лікарі і прості звичайні люди.
17:54
В художній галереї “Маестро” триває виставка картин Катерини Ткаченко. В роботах висвітлено родовідне дерево, його важливість в житті людини і приналежність до нього, а також сприйняття природи в усіх її весняних кольорах і формах.
10:34
"Націоналіст" Ющенко постійно святкував день визволення (?) України від німецько-фашистських окупантів. Святкував в одних лавах з окупантами-большевиками, потужною п'ятою колоною, реваншистами, які ненавидять країну, в якій живуть, і мріють про нове пришестя московського царя. Свято з георгіївськими стрічками на грудях і собачою відданістю "господарям", котрі в перервах між копняками під зад подають обсмоктану кістку з імперського столу. Про таких влучно сказав Тарас: "Раби, подножки, грязь Москви".
10:12
23 березня 1918 року Центральна Рада оголосила українську мову мовою діловодства. Згодом, совєтська влада замінювала її російською, та все ж вона не зникла і сьогодні є в Україні державною, хоча й ведуться всілякі дискусії навколо її статусу, сфери впливу, повноцінності та лінгвістичної незалежності.
17:05
Сьогодні, 23 березня о 14.00 відбувся пікет харківської обласної ради під гаслом “Робочі місця українцям, а не нелегальним іммігрантам!” Представники ВО “Свобода” вимагали припинити практику, за якою квоти на імміграцію перетворюються на механізм легалізації нелегальних мігрантів.
16:26
На Харківщині може складатися складна ситуація. ВАТ «Харківгаз» не буде постачати газ, оскільки НКРЕ поки що не видала на це відповідну ліцензію.