Харкiв

17:37
Ось вона Берлінська стіна, вірніше, її макет, розташували прямо просто неба на майдані Свободи. Повідомляє сайт Колонкер.
17:25
Найближчим часом харківські таксисти планують підняти вартість своїх послуг. Збираються підвищити тариф на двадцять відсотків. Повідомляє My Kharkov.info.
17:10
Уламків Боїнга назбирали аж чотири вантажні автівки. І всі їх сьогодні відправили з Харкова до Нідерландів, повідомив Ігор Балута, губернатор області. Інформує сайт Ultramir.
16:49
У Харкові змайстрували пічку для вояків АТО. Повідомляє Еспресо ТВ.
16:24
Науковці «Інституту монокристалів» розробили ліки, які знеболюватимуть та знезаражуватимуть рани бійців на полі бою. Повідомляє сайт «Укрінформ».
16:03
2 грудня на площі Свободи з‘явилася копія фрагменту Берлінської стіни. Сюди її привіз німецький художник і фотограф Ганс-Мартін Фляйшер.
13:51
Зараз усі деталі літака, який розбився влітку на Донбасі, фахівці нумерують та забирають з напіввагонів з однієї з залізничних станцій. Все це завантажать до автівок, які надали голандці. Повідомляють «Об’єктив-новини».
13:10
Сьогодні частково не буде світла в Солоницівці, на деяких підприємствах та транспорті. В усьому винне «Харківобленерго», саме воно знеструмило деякі лінії тролейбусних і трамвайних маршрутів міста. Причина такої економії споживання світла в тому, що на третьому енергоблоці Запорозької АЕС трапилася аварія, повідомляє сайт «Вісті».
12:38
Сталося все на розі проспекту Московського та пл. Фейербаха. В усьому винен той, хто був за кермом міліцейської автівки «Рено». Саме цей водій протаранив машину «ВАЗ-21102», яка їхала йому назустріч. Повідомляє сайт АТН.
20:37
"Псевдоконверти" із унікальними марками, малюнками, а також десятки телеграм створив художник Костянтин Аленінський.