Харкiв

20:12
Три вистави та одна надважка дискусія за участю митців і військових (“Війна. Пошук ідентичностей”): з 3 по 8 грудня у Харкові відбудеться перша серія спільного українсько-польского проекту UKRoPOlis.
16:38
Прийшла зима, морози з кожним днем стають більш міцними, відповідно збільшується навантаження на мережі, тому починаються вимушені відключення енергії, пояснюють спеціалісти «Харківобленерго». Повідомляє сайт АТН.
15:52
Підприємці з ТЦ «Барабашово» вже не перший день чекають на рішення свого питання від міської та обласної влади. Повідомляє сайт АТН.
15:11
Його музичні роботи стають з кожним днем все більше популярними. Наприклад, його творіння «Это, детка, - Рашизм!» набрало в інеті вже більше 1,5 мільйона переглядів. Повідомляє сайт «ДеПо».
14:54
Основні заходи почалися 30 листопада на майдані Свободи. Спочатку там зробили експозицію світлин на тему минулорічних подій. Після ультраси, харківські євромайданівці влаштували ходу вулицею Сумською. Повідомляє сайт каналу « Перший національний».
14:43
Спеціалісти вже зайняті монтуванням ярмаркового містечка. Тут, розповідає адміністратор заходів Анастасія Кам’янська, планують встановити понад 30 ярмаркових будиночків. Повідомляє сайт «Сегодня».
14:26
У неділю в Харкові ледве не згоріли люди. Палала п’ятиповерхова будівля, що на вулиці Гарібальді. Це гуртожиток сімейного типу. В усьому винен коридор другого поверху, звідки і розпочалася пожежа. Повідломляє сайт УНН.
13:45
Це вже другий фестиваль, присвячений християнській творчості. Триватиме він від 6 по 7 грудня 2014 року. Стартуватиме фест у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ, що на вулиці Полтавський Шлях (44).
23:44
30 листопада харків‘яни зібралися на чергове недільне віче, на якому вимагали від представників влади захистити місто.
22:42
30 листопада на площі Свободи відбулася молитва за Україну. На ній згадували героїв «Небесної сотні» та всіх тих, хто загинув під час війни на Донбасі.