Харкiв

08:56
Х/ф «Молоко скорботи». Молода героїня з молоком матері ввібрала страх перед навколишнім світом. Матір згвалтували за часів правління в Перу фашистського режиму. Щоб не повторити долю матері, героїня тримає в інтимному місці картоплину, яка повинна послужити щитом при спробі згвалтування. Картоплина живе своїм життям і успішно проростає, демонструючи єдність людини і природи.
18:03
19 вересня виповнилося рівно два роки з того дня, коли Юлія Тимошенко, тоді ще лідер однієї з опозиційних партій, дала урочисту клятву відмінити призов в армію. Як тільки вона стане прем'єр-міністром.
15:07
«Союз лівих сил» провів антифашистський марш по центру міста. Видовище нагадувало б марші їх супротивників – коли б не вік учасників, час доби і відсутність факелів.
12:16
Київська медична делегація на чолі з головлікарем Київської невідкладної «допомоги» Анатолієм Вершигорой відвідала центральну диспетчерську харківської швидкої допомоги і пару підстанцій. Тепер київські лікарі хочуть зробити у себе те ж саме.
09:48
Вже на початку наступного тижня, тобто в 20-х числах жовтня, буде відновлено рух по вулиці Ахсарова над майбутньою станцією метро на Олексіївці у Харкові.
08:00
Володимир Гришко — всесвітньо відомий тенор, народний артист України. Провів багато часу за кордоном, виступаючи на кращих оперних майданчиках миру. Підтримує дружні відносини з примадонною світової оперної сцени Монтсеррат Кабалье.
13:30
Трамваї і тролейбуси не ходитимуть в Харкові, поки з держбюджету не прийдуть гроші.
10:54
Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка під час пікету харків'ян під стінами Кабміну ніяк не відреагувала на мітингуючих, тепер почала роздавати підлеглим вказівки.
18:00
У ЗМІ з'явилася інформація, що Кабінет міністрів екстрено виділив гроші Запорізькому горелектротрансу після участі частини його співробітників в пікеті, ініційованому в Києві харківським ГЕТом.
17:15
Терпець увірвався. Співробітники харківського «Горелектротранса», що повернулися з Києва, – учасники акції протесту проти невиплати державою компенсації за пільговий проїзд, заразили колег розчаруванням від байдужості Кабміну.