Харкiв

13:17
На деяких станціях Харківського метрополітену виставлені посилені наряди міліції. Про це 9 жовтня повідомив журналістів начальник штабу батальйону патрульної служби з обслуговування метрополітену Харківського міського управління Головного управління МВС України в Харківській області Олександр Плескач. За його словами, необхідність посилених нарядів викликана тим, що в метро останнім часом почастішали випадки затримання людей, які везуть зброю. Найчастіше озброєних пасажирів затримують на станціях "Пролетарська", " Проспект Гагаріна" і "Південний вокзал». Інформує «Статус Кво».
11:26
Щоб піч можна було розтопити в землянці, харків'яни приварили триметрову трубу. Передає сайт «Сегодня».
11:13
На території Краснокутського дендропарку планують проводити досліди з рідкісними рослинами, завезеними з різних куточків світу. Інформує сайт газети «Слобідський край».
20:09
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута 8 жовтня в рамках робочої поїздки відвідав прикордонний пункт пропуску «Гоптівка», де йдуть роботи з облаштування інженерно-технічних споруд. Повідомляє сайт Харківської ХОДА.
20:04
Як повідомив перший заступник голови ХОДА Ігор Райнін, незважаючи на вкрай обмежене фінансування програм доступного житла, іпотечного та молодіжного кредитування на державному рівні, на території області реалізація цих програм не припиняється. Інформує сайт Харківської облдержадміністрації.
19:24
8 жовтня в харківському обласному штабі партії «Народний фронт» відбулася прес-конференція, присвячена люстрації.
09:40
Господарства області вже не перший рік вирощують зернові гібриди, розроблені Інститутом рослинництва ім. В. Юр'єва НААН України, які дають добрий результат. Про в ході робочої поїздки голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Балути в Краснокутський район розповів директор ДП «Дослідне господарство «Пархомівське» інституту овочівництва і баштанництва НААН України Сергій Корнієнко. Повідомляє сайт обласної державної адміністрації.
09:37
7 жовтня під час робочої поїздки до Краснокутського району голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута відвідав центр надання адміністративних послуг, розташований в будівлі Краснокутської райдержадміністраціі. Він ознайомився з роботою центру, його матеріально-технічним забезпеченням та професійною підготовкою фахівців. Інформує сайт Харківської облдержадміністрації.
09:35
У Харківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Робочої групи з відбору інвестиційних, інноваційних, інфраструктурних та інших проектів розвитку Харківської області під головуванням директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Віктора Коваленка.
12:36
Як повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Райнін, при Департаменті науки і освіти Харківської обласної держаної адміністрації сформовано лекторську групу, що складає 92 особи з числа провідних викладачів і науковців вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону.