Харкiв

14:32
Єдиний на всю Східну Україну дошкільний заклад для дітей з серйозними вадами зору можуть закрити.
12:28
У Харкові знову не вистачає гемодіалізу. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації Олександр Галацан.
12:11
«Зніміть з посади Носатюк», «Свавіллю директора стоп», «Ми проти директора Носатюк» - з такими плакатами вийшли на пікет учителі і батьки дітей харківської школи № 67.
11:47
На Харківщині цього тижня під потяги потрапило двоє людей. Про це повідали журналістам представники прес-служби МВС на Південній залізниці.
11:03
Працівники Харківського зоопарку хочуть допомогти сім'ям колег з Тбілісі, загиблих в результаті повені. Про це журналістам розповів директор зоопарку Олексій Григор'єв.
10:33
Музиканти з «Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський» («Віртуози Слобожанщини») намагалися врятувати свого керівника.
10:10
Тіло жінки знайшли жителі багатоповерхівки на вул.Золочевській ранком 17 червня. Повідомляє офіційний сайт МВС України в Харківській області.
17:24
16 червня в Харківському кризовому інфоцентрі пройшла прес-конференція, на якій обсудили подальшу долю оркестру «Віртуози Слобожанщини».
16:43
Більше сотні екземплярів книг передані курсантам Національної академії Національної гвардії України. Вони всі різні за жанром і змістом, але об'єднує їх одне - всі вони написані харків'янами і про харків'ян.
14:28
Чугуїв стане першим містом Харківської області та одним з перших в Україні, в якому реалізують проект надання соціальних послуг. І все це зусиллями місцевої громади.