Харкiв

16:23
Фестиваль перукарського мистецтва, який пройде в Харкові, стимулюватимуть майстрів цирюльного мистецтва не стояти на місці, і підтверджувати, що Харків у всьому, навіть в побутовому обслуговуванні, – попереду всієї України.
15:52
«Ми маємо те, що маємо. Оголошений безстроковий страйк співробітників горелектротранспорта», — повідомив начальник Департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Євген Водовозов.
14:20
Я радий, що чотири українських міста стали асоціативними членами нашої організації і бачать в цьому перспективу, заявив у Харкові голова Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
12:53
Мені дуже приємно, що вже через 4 місяці після ухвалення Харкова в асоціацію Євросітіз в місті проводиться засідання її робочої групи, заявив Харківський міський голова Михайло Добкін, відкриваючи цю нараду.
12:31
Харківські АЗС вирішили, що хороше у великих кількостях шкідливо, і припинили знижувати ціни на нафтопродукти. З початку тижня бензин не подешевшав ані на копійку. Але і не подорожчав, що не може не радувати.
11:11
Харківські транспортники сьогодні не вийшли на роботу.
10:59
Харків відвідує все більше офіційних делегацій, сказав Харківський міський голова Михайло Добкін на зустрічі з главою Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрой.
10:12
Харківська медицина працює в умовах хронічного недофінансування — 50-53% від необхідності, повідомив глава Департаменту охорони здоров'я і социальних питань Ігор Шурма на зустрічі з представниками асоціації Євросітіз.
17:44
7 жовтня в Кабінеті міністрів України відбулася нарада з проблем підприємств міського електричного транспорту України. На ньому можливе рішення проблеми було заблоковане профспілками.