Харкiв

17:24
У бібліотеці Короленка триває виставка «Зламані долі», яка охвачує період 20-50 років 20 століття. Колективізація, українізація, розстріляне Відродження, голодомор, війна, - все це достатньо інформативно зображено на великих плакатах, які містять фотографії, карти тощо.
09:40
У літературному музеї 23 лютого відбувся захід «Народна лялька». Молоді мами вчилися виготовляти іграшки з тканин та вигадувати дитячі ігри для малюків до 5 років.
15:38
В Харківському обласному центрі народної творчості (біля станції метро Пушкінська) триває друга частина виставки картин, нашого земляка П. Вітренка, який, не маючи рук, малював портрети і пейзажі.
14:26
Творчий вечір харківської поетеси, композиторки і співачки Люцини Хворост відбувся 22 лютого в приміщенні літературного музею.
14:06
21-22 лютого були зафіксовані одиничні випадки підтоплення жилих будинків у Харківській області.
11:35
Свято і демонстрація водночас відбулися біля пам’ятника Кобзаря в неділю 21 лютого.
11:27
У «Просвіті» 21лютого відбувся вечір пам’яті Дмитра Багалія. Короткий огляд, спрямований на просвітницьку роботу з молоддю, дав можливість присутнім володіти більш точнішою інформацією про історичні події свого краю.
21:00
Про задоволення мовних потреб національних меншин в Україні
20:32
Як же поводили себе совєтські "визволителі" на території Європи в роки війни?
20:21
Міфологія комуністичної доби особливо яскраво проявляється напередодні 23 лютого, дня, коли вшановують «подвиги» армії СССР та святкують так званий день чоловіків.