Харкiв

21:09
Сьогодні, 18 березня у прес-центрі «Майдан Свободи» відбувся круглий стіл на тему: «Хто і як має готувати майбутніх журналістів?». На заході мова йшла про рівень навчання студентів у Харківському Національному Університеті за спеціальністю «Журналістика».
16:19
Збірна команда Харкова зайняла 1 місце на ХVІІ Всеукраїнському турнірі юних хіміків, який пройшов у Сумах. Про це повідомили в прес-службі Харківської міськради.
14:18
Сьогодні, 18 березня в прес-центрі «Майдан Свободи» відбулася прес-конференція з нагоди відкриття міжнародного конкурсу юних піаністів у Харкові.
21:17
Український гідрометеорологічний центр визначив кого на Україні підтопить. Та МНС теж робить деякі прогнози, на жаль не дуже радісні.
16:13
Ще донедавна в Україні панував тоталітарний комуністичний режим, і всім відомо, що так званий Совєтський Союз був, властиво останньою великою імперією. А якщо була імперія, то був материк і були колонії, і однією з таких колоній була Україна.
14:50
Георгій Данелія – режисер, автор доброї половини радянської кінокласики, у своїй книжці згадує цікавий випадок: За радянських часів існували так звані Художні ради і будь-який твір мистецтва – чи то кіно, чи картина, чи скульптура – міг отримати право на життя тільки після затвердження цією самою худрадою.
09:46
Встановлюємо пам'ятник, і засаджуємо дерева. На ХТЗ буде встановлено пам'ятник Святому Олександру.
09:27
До Харківської філармонії завітає відомий джазовий піаніст, який є автором творів для фортепіано, камерних ансамблів, а також творів для ансамблей театру.
20:47
Сьогодні, 15 березня в приміщенні господарського суду відбулося судове засідання, на якому знову так і не змогли вирішити долю приміщень, які орендуються громадською організацією «Спадщина».
19:37
Як жили неросійські народи в СССР - новітній редакції Російської імперії? Чому зараз так важко розплутувати вузол міжнаціональних та міжетнічних проблем, які й посьогодні є актуальними, зокрема, й в Україні.