Харкiв

22:23
12 міжнародний фестиваль фантастики проходитиме у Харкові з 16 до 18 вересня в приміщенні Харківського Національного Університету ім. В. Н. Каразіна. Цього року подана рекордна кількість заяв на участь у фестивалі від різних письменників – їх аж 75. З великого числа творів буде презентуватися 148 книг фантастики від дебютантів.
00:23
Помалювавши трішки пензликом на великому паперовому полотні Геннадій Кернес та Михайло Добкін спробували позмагатися з казковими героями у номінації: хто гучніше і краще посвистить. На думку глядачів, найкраще справився із завданням Добкін.
23:12
До участі в етнічному фестивалі долучилися народні майстри дитячих іграшок, прикрас, статуеток, глечиків, а також музичні і танцювальні колективи. Глядачі з великим захоплення сприймали не лише українські естрадні пісні, а й складну акробатику та балет.
16:26
Відбулася перша серйозна спроба об’єднати всі антирегіонівські, антидобкінські, антикернесівські сили нашого міста.
23:55
Коли в такої особи запитати, яким же чином у три чи п’ять років можна було брати участь у бойових діях, вони починають голосно кричати і дорікати за те, що їх не поважають.
12:58
Східно-українські історики продовжують відкривати невідомі факти про діяльність ОУН на цих теренах.
11:43
Під час обговорення творчості львівського письменника Романа Кіся, представники національно-патріотичних сил висловили своє бачення проблеми українського націоналізму у Харкові та інших зросійщених теренах України.
13:32
Очевидно, новій владі не подобаються українські пісні...
13:10
Учора до Харкова прибула велика група польських мотоциклістів - учасників 10-го Катинського рейду, паломницької поїздки до місць масових розстрілів польських воїнів у концтаборах СССР
11:24
Серед «регіоналів» немає одностайності щодо кандидатури Кернеса