Харкiв

15:33
Морози не лякають протестувальників. На акцію 31 січня прийшли десятки харків'ян. Це вже 70-й день протесту. Температура повітря - мінус 20, «майже весна» у порівнянні з погодою напередодні.
17:21
Френк Арнесен, якого з соромом звільнили із німецького "Гамбурга", підписав контракт з "Металістом".
11:51
На харківському Євромайдані згадували героїв, які загинули під Крутами у 1918 році. Після – говорили про революційну ситуацію сучасної України. Попри мінус 21 на градусникові, харківський Євромайдан у середу, 29 січня, відбувся.
01:00
Герої Крут серед української спільноти вже давно стали одним з символів істинної самопожертви та відданої любові до власного народу. 29 січня харківський Євромайдан разом зі Спілкою української молоді (СУМ) провів урочисте вшанування пам'яті героїв Крут.
00:02
Першим серед тих, хто захищає Євромайдани, травму ока отримав харків'янин Олег Колотій. Чоловікові уже зробили дві операції на оці. Гроші для лікування жертвували як харківяни – на місцевому Євромайдані, так і мешканці різних країн світу.
21:25
На Харківщині вже почали закривати школи через сильні морози.
17:22
Харків'яни почали отримувати дзвінки з районних військових комісаріатів з пропозицією стати резервістом.
17:34
Спроба харківської влади підім'яти під себе усі домофони у жилих будинках не сподобалася українському омбудсмену Вікторії Лутковській.
14:05
27 січня відбулися збори Харківської організації Національної спілки письменників України (НСПУ), предметом обговорення яких була ситуація, що склалася в державі останнім часом. Розпочалося засідання з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам'ять загиблих на столичній вулиці Грушевського.
08:52
27 січня біля пам'ятника Шевченку знову зібралися небайдужі. Не злякав їх ні дошкульний мороз, ні висока вірогідність чергової атаки старих-добрих "друзів - тітушок".