Харкiв

20:45
Те що стосовно НАТО в Україні немає одностайної думки, очевидний факт. Даний матеріал (який, власне, є потенційним законопроектом) висвітлює одну з позицій, яка побутує сьогодні в українському суспільстві. Наскільки це продуктивний напрям, коли у нас під боком є "дружній" північний сусід, засвідчить та розсудить лише час.
16:15
Майже 20 років минає з початку появи на мапі світу незалежної України, а керівництво цієї самої держави ще не визнало ветеранів саме тої військової формації, яка єдина довгі роки боролася за ту ж таки незалежність. Чи нема чим дивуватися? Ця дивовижня держава - Україна, а покривджені військовики - вояки й офіцери Української Повстанської Армії. Мабуть немає другої країни в світі, яка б після здобуття незалежности так негідно поступила зі своїми громадянами, які жертвували своїм життям, щоб їхній народ більше не служив чужим імперіям.
15:40
Понад п’ять років тому, 4 лютого 2005 року, група прихильників митрополита Мефодія (Кудрякова) захопила в центрі Києва приміщення Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви. Здавалося б, цілком звичайна для життя країни подія: успішна рейдерська атака (хай навіть із релігійним присмаком) – щоби згадувати про якийсь її "ювілей". Якби не кілька важливих нюансів...
15:29
Нещодавно в столичному залі Палацу Спорту відбулися міжнародні змагання з художньої гімнастики “ Кубок Дерюгіної – Нафтогаз ”. Здавалося б звичайні змагання, які проходять щорічно як підготовка до більш вагомих турнірів з цього виду спорту. Але цього разу були незвичайні змагання, незвичайні, бо в них не брала участі абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики Ганна Безсонова.
13:57
30 березня у «ЄрміловЦентр»(площа Свободи, 4), о 17 годині відбулося святкове відкриття Всеукраїнського фестивалю під назвою «Non Stop Media». Фестиваль Проектів Молоді. Що це? Коли і навіщо створений? Хто проводить і хто підтримує? Такі питання з’являються на «Non Stop Media».
17:22
У приміщенні громадської організації “Спадщина” триває виставка світлин, з яких легко бачити любов до подорожей її учасників. На фото зображено відпочинок у Карпатах, людські стосунки і щира любов до України.
12:55
Сьогодні, 31 березня супермаркет “Фреш” працює останній день. Як не дивно, але ціни ні на яку продукцію не знижено. О дев’ятій ранку на весь торговий зал супермаркету, який має понад 15 відділів, було три покупці і напівпорожні полиці для товарів.
11:19
1 квітня світова громадськість відзначає день народження Миколи Гоголя, як висловлюються росіяни: «великого русского писателя». Не нам судити великого Гоголя, що він писав російською, хоча був українцем, так склалося історично. Та чи міг би він писати українською і за яких умов?
11:19
1 квітня світова громадськість відзначає день народження Миколи Гоголя, як висловлюються росіяни: «великого русского писателя». Не нам судити великого Гоголя, що він писав російською, хоча був українцем, так склалося історично. Та чи міг би він писати українською і за яких умов?
20:31
29 березня о 17-00 Молодіжний Націоналістичний Конгресс (МНК) організував мітинг у підтримку АнтиТабачної Кампанії. На мітингу, всі охочі могли поставити оцінку у заліковку новообраному мінстру освіти. Заліковка містить у собі оцінки за такі предмети як: Теорія прикладного Україноподілу, ПроФФесіональна етика, Теорія історичної фальсифікації і тому подібні.