Харкiв

01:31
Представники Харківських громадських організацій висловили своє бачення подальшого розвитку Харкова й України в цілому та висловили низку конкретних пропозицій щодо проектів з контролю за владою, створення місцевих ЗМІ та просвітницької діяльності.
13:58
Вранці 8 вересня 2011 року в Харкові на перехресті проспекту Гагаріна і Сімферопольського шосе під час реконструкції згаданого проспекту нарешті було знесено монумент на честь 300-річчя об’єднання України і Росії (1654-1954).
12:01
8 вересня 1989 року було створено громадську організацію Народний Рух України за перебудову, яка згодом, з 1992 р. перетворилась на політичну партію, що отримала назву Народний Рух України (НРУ). З цієї нагоди Харківський осередок НРУ провів святкові збори свого членства.
11:28
Про це на засіданні виконкому Харківської міської ради повідомила заступник начальника Управління земельних відносин Світлана Одинцова. На засіданні були затверджені акти збитків, спричинених міському бюджету внаслідок самовільного захоплення земельних ділянок або їх використання з порушенням законодавства.
17:32
Форма проведення фестивалю цього року залишиться звичною – буде кілька сценічних майданчиків, місто Майстрів, конкурси красунь, кулінарів, виступи професійних та аматорських колективів, сувенірна продукція, повна відсутність алкогольних напоїв, але змістовна частина свята обіцяє порадувати сюрпризами.
13:03
Харківська обласна державна адміністрація продовжує традицію виїзних варіантів Великого Слобожанського ярмарку. 16 та 17 вересня 2011 року ювілейний, десятий ярмарок відбудеться в районному центрі Зміїв.
02:05
Але переклад теж був потрібен. Його здійснював Андрій Антоновський. Крім еротичного задоволення, слухачі мали можливість отримати відповіді на низку питань щодо мовної ситуації в Іспанії та Франції, культурного споріднення Каталонії й Окситанії, перекладів літературних творів на українську і каталонські мови та їх поширення тощо.
01:21
У приміщенні Харківської книгарні «Є» двічі на місяць збирається культурно-мовний клуб «Апостроф». Там завжди раді бачити і чути Люцину Хворост, Миколу Воловика та Ірину Скринникову.
14:50
Декілька днів тому товариство «Спадщина» та низка інших українських громадських організацій були виселені з приміщення, яке було розташоване за адресою: вул. Сумська, 44/2, тобто фактично напроти пам’ятника Великому Кобзарю. Звісно, що приміщення в центральній частині Харкова було дуже зручним і там постійно проводились різні заходи українського спрямування.
13:47
1 вересня компанія «Укрспецекспорт» уклала контракт с Королівством Таїланд на продаж 49 сучасних вітчизняних танків «Оплот», сума угода поки достеменно не відома — понад 200 мільйонів доларів. У Харковві як на заводах-виробниках, так й у обласній адміністрації контракт ще не бачили. Проте перші повідомлення про можливий контракт були ще на початку року, тому попередня підготовка ведеться.