Харкiв

10:18
В Орджонікідзевському районі міста Харкова з'явиться новий сквер, розповів Директор департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.
16:13
Кінний ринок у Харкові не буде працювати два дні. Його закриють у п'ятницю о 12:00, а відкриють тільки через дві доби – зранку у неділю. Це пов'язане із проведенням матчу «Україна – Хорватія», що відбудеться у суботу на стадіоні «Металіст».
16:11
У суботу відбудеться прес-конференція Харківського міського голови Михайла Добкіна та народних депутатів Дмитра Шенцева і Віктора Коржа.
14:47
У п'ятницю в Харківській міській раді розпочала роботу Міжнародна конференція з прав інвалідів.
13:37
Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» виграло тендер на вирубку в місті пухоносних тополь, що розносять спори, які викликають алергію, повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін.
11:53
Спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» розпочало осінню висадку дерев у Харкові.
10:14
У п'ятницю відбудеться прес-конференція голови Харківської міської організації Партії регіонів Михайла Добкіна.
14:16
Житловий кооператив «Велетень» на вул.Героїв Праці забезпечив своїх двірників зарплатою в 1160 гривень. Крім того, ЖК через Асоціацію підтримки ЖКХ та ОСББ домігся того, що його двірники не сплачують комунальні послуги.
13:37
Почалася підготовка до створення в будинку по пл. Конституції 2/2 об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).
13:22
Своє майбутнє та майбутнє своїх дітей 83.8% харків'ян пов'язують саме з Харковом.