Харкiв

14:28
Практика показує: якщо якісь істотні проблеми суспільства табуюются, неначе їх не існує, то в результаті ситуація лише загострюється. Повною мірою це стосується й мовної проблеми. Те, що інколи проскакує в ЗМІ, в переважній більшості висловлює лише одну точку зору. Проте проблему не можна заганяти всередину, де вона ризикує стати хворобою, — в суспільстві повинне початися відкрите обговорення проблем, що накопичилися, пов’язаних із протиріччям між реальною двомовністю України й нав’язування їй із боку держави одномовності.
13:59
Податок на прибуток, на додану вартість, акцизні та митні збори – все це підприємці включають в ціну товару чи послуги, за що безпосередньо сплачує населення. Податок на додану вартість (ПДВ) в Україні є одним з найбільших у світі, становить 20% і держава далеко не завжди повертає гроші сплачені за ПДВ, бо мережа Інтернет уже переповнена листуванням і скаргами підприємців, які не отримали відшкодування ПДВ.
21:48
Голова харківського осередку ВО “Свобода” Ігор Швайка намагався провести громадські слухання на захист зелених насаджень. До порядку денного були включені питання про виділення територій у зелених зонах міста під будівництво гольф-клубу, дороги та різних торгових об’єктів у Парку Горького тощо.
16:05
Нове депозитне ярмо для фізичних осіб у вигляді податку на доходи від банківських депозитів спричинило неабиякі дискусії, адже таким інструментом накопичення грошей, як банківські депозити, сьогодні користуються близько 15 мільйонів українців. Нагадаємо, що згідно з проектом нового Податкового кодексу п'ятивідсоткові відрахування до державного бюджету планують запровадити з 1 січня 2013 року.
16:28
Влада не може бути іншою, ніж суспільство. Адже всі, кого ми називаємо "влада", виросли тут і увібрали в себе культуру нашого соціуму. Їхній відбір, їхній шлях угору відбувався не в Конго або в Гондурасі, а в нашому суспільстві. Вони керують країною за тією ж моделлю, за якою ми вибудовуємо стосунки один з одним. Більше того, досвід попередніх 18 років показує, що змінити країну із середини діючої системи - неможливо.
15:55
Автором картин є відомий художник, що мешкає в селі Пісочин Харківської області Євген Варибрус. На виставці експонується понад 80 картин, на яких зображені пейзажі рідного села і квіти. Сьогодні, 23 червня у день відкриття виставки, усі охочі мали можливість поспілкуватися із самим художником. Євген Варибрус з радістю розповідав про свій життєвий і творчий шлях, умови в яких писалися картини та постійний ліричний настрій, який супроводжує його мистецьку діяльність.
13:10
У статті на основі вироків суду у справах про шахрайство, досліджені суб’єкт, частково об’єктивну сторону, територіальні особливості, кваліфікуючі ознаки шахрайства та покарання, яке найчастіше призначається за шахрайство.
12:48
Епіцентром неприємного політичного скандалу може стати Харків напередодні візиту в Україну держсекретаря США Хілларі Клінтон, якщо проти керівників громадських організацій, які написали листа Бараку Обамі, буде порушено кримінальну справу. Підписанти стверджують, що їм «шиють» кримінал за статтею КК України «Злочин проти основ національної безпеки України». На їх думку, стиль і мета «розкрутки» справи нагадують методи НКВС 30-х років.
18:26
З кожним роком в Україні збільшується кількість людей заражених венеричними інфекціями. Причинами таких наслідків є проституція, бідність, соціальна неадаптованість, низький рівень медичних закладів тощо. Але держава не повинна стояти осторонь цих проблем. Адже однією з причин поширення венеричних захворювань є реклама невідповідних ліків.
17:12
Сьогодні, 21 червня в приміщенні Дзержинського районного суду міста Харкова відбулося судове засідання у справі харківської письменниці і громадської діячки Валентини Овод, яка намагалася захищати дерева у Парку Горького, після чого потрапила до міліцейського відділку, а потім у тяжкому стані до лікарні. Через судові інстанції з Валентини Овод може бути стягнений штраф, розмір якого поки що невідомий.