Харкiв

00:49
Мова йде про відновлення пам’ятної дошки Патріарху Української Греко-Католицької Церкви Йосипу Сліпому. Наприкінці 2010 року її було знищено представниками шовіністичних проросійських кіл регіону. Але українська громада одразу взялися за її відновлення і ця справа скоро буде доведена до кінця.
23:15
Захоплюючий та повчальний приклад справжнього патріотизму та небайдужости показує у центрі Харкова еґипетський араб. Він сам на чужині вирішив підтримати співвітчизників у їхній революційній боротьбі. Не дивно, адже герб республіки - вільний орел, а гімн називається "Моя країна, моя країна, моя країна".
22:31
О.Тягнибок сподівається, що перемога Ігоря Швайки означатиме, що високі рейтинги Реґіонів на сході Україні вже є минулим, а "Свобода" стає єдиною опозиційною партією в масштабах усієї держави. Сьогодні лідер націоналістів відвідав Кегичівський район
19:09
Харківські підприємці не готові примиритися з тиском влади та фіскальних органів. "Ми не дамо уряду Азарова проводити експерименти над підприємцями та ухвалювати життєво важливі закони в сирому вигляді" - заявив Олександр Шармар, керівник міської профспілки підприємців.
20:43
Під час столичної акції протесту біля Погоджувальної ради депутатських фракцій парламенту, Голова Верховної Ради Володимир Литвин почув вимоги протестувальників. Причиною перманентного конфлікту в системі вищої освіти є політика міністра Табачника. Так вважає голова профільного комітету Верховної Ради Володимир Полохало.
02:08
Представники різних політичних організацій згадали молодих бійців Української Народної Республіки
22:05
Відповідно до законів України, суд має вивчати матеріали справи і виносити вирок протягом одного місяця, і, лише, в деяких складних випадках – два місяці. У Харкові, так як і в інших регіонах України, суди тривають роками.
20:59
Через різке зменшення випускників шкіл, вступити до ВНЗ буде значно легше. Деякі університети вже обіцяють знизити платню за навчання і проводити набір за спрощеною схемою.
00:47
Харківський бюджет поточного року часто називають бюджетом "проїдання". Тому що переважають сьогодні витрати на мінімальне забезпечення працівників і комунального господарства. Цікаво лише з'ясувати, хто ж його буде їсти.
00:00
Експерти громадських організацій запевняють, що пропоновані зміни відчутно вдарять по кишенях студентів та їх батьків. Законопроект народився в Міністерстві освіти ще за керівництва ним Івана Вакарчука, а зараз активно проштовхується Дмитром Табачником.