Харкiв

15:21
Андеграундне приміщення галереї стає усе більш популярним. 7 червня відкривається виставка групи молодих харківських художників «Мед». Лідер групи, Максим Кущ – лауреат фестивалю Non Stop Media 2006, 2008, представник «Молодіжної філії» галереї, учасник Streetartfesta 2009.
13:11
Авіакомпанія Czech Airlines (Чеські авіалінії) несподівано відмовилася від відкриття рейсу Прага-Харків. Кілька днів тому продаж квитків на цей напрямок, польоти за яким повинні були початися в червні, був зупинений.
13:03
Через три тижні в Харкові з'явиться нова квіткова клумба. Про це після відкриття клумби з логотипом Євро-2012 на Університетській горі повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктор Китанін.
12:38
В понеділок на харківських дорогах з'явилися мотопатрулі. Останній раз співробітники Державтоінспекції об'їжджали місто на «залізних конях» ще за радянської влади. Мотоцикли марки «Suzuki», що надійшли «на озброєння» в ДАІ, коштують $6000-7000.
12:24
В Харкові практично повністю знищена система підготовки кадрів для заводів. Про це в ексклюзивному інтерв'ю кореспондентам ІА «ГОСПРОМ» розповів активіст громадської організації «Трудова Харківщина» Павло Тіщенко.
20:12
В Харкові вперше відбулося свято молока. Декілька харківських виробників молочної продукції влаштували спільне свято, в першу чергу, для дітей. В рамках заходу пройшли дитячі конкурси і вікторини, конкурс малюнка на асфальті. Крім того, на свято привезли живу корову.
17:26
За інформацією офіційного сайту Харківської обласної прокуратури, Лозівською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом зловживання посадовцями територіального центру соціального обслуговування Лозівської райдержадміністрації службовим становищем, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, за ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України.
13:52
Концерт «Подаруй частинку серця» почався з невеликого відеоролика, в якому були показані епізоди перебування дітлахів в дитячому відділенні реабілітації «Перлининки». Рух, ігри, спілкування, а найголовніше, іскри в очах дітей виразно передавали атмосферу, що панує в цьому реабілітаційному центрі.
19:38
До Харкова завітали послідовники відомого російського борця за тверезе суспільство академіка Углова. Вони провели невелике опитування присутніх людей і виявили, що більшість із ним мають шкідливі звички. Наукові пояснення алкоголізму та інших видів наркоманії з розповідями про наслідки перемежовувались концертною програмою та виступом Харківської бойової школи гопака.
02:43
Під час зустрічі харківці мали можливість не лише придбати книгу та отримати автограф, а й поспілкуватися з автором. Отця запитували про Хрестові Походи, зв'язок мистецтва із церквою тощо.