Харкiв

00:33
Для того щоб товар виглядав привабливо, виробники упаковують його в красиву упаковку. Але в той же час всілякі поліетиленові пакети, пластмасова тара тощо дуже забруднюють навколишнє середовище.
14:47
Податкова намагається незаконно „задушити” видавництво, неправомірно наклавши штрафну санкцію.
13:27
Харківське видавництво „Ранок” вже підготувало партію книжок, замовлену МОН.
08:43
Певну інтригу у місцеві вибори у Харкові та на Харківщині в цілому може внести народний депутат, почесний президент АТ „Концерн „АВЕК і Ко”, президент Харківського міського благодійного фонду „АВЕК” Олександр Фельдман.
22:09
Читачів і письменників книгарня “Є” сьогодні пригощала кавою і солодощами. Естрадний гурт “Розкардаш” зіграв власні мелодії, а Сашко Ушкалов зачитав початок свого нового роману, написання якого розпочав зовсім недавно. Його наступник Ігор Зарудко здивував слухачів цікавою сюжетною поезією.
16:15
“Табачник сумує за совком” – так оцінюють експерти курси підвищення кваліфікації для людей, що мають вищу освіту.
15:44
Представники Комітету Виборців України заявляють, що у більшості ВНЗ, де проводилися додаткові вступні випробування (творчі конкурси, фізичні/медичні/психологічні тестування, співбесіди, єсе) є численні нарікання абітурієнтів в об’єктивності їх проведення.
15:16
Представники Комітету Виборців України (КВУ) здійснювали громадське спостереження у 20 вищих навчальних закладах України. Метою такого моніторингу був збір та поширення інформації щодо якості і прозорості вступу та захист прав громадян на рівний доступ до освіти.
14:37
Представник Комітету Виборців України Олександр Тутов під час прес-конференції заявив, що багато студентів з різних причин вступили зовсім не на ту спеціальність, яку б вони хотіли обрати. Але в той же час пан Тутов назвав це нормальним явищем і запропонував вирішувати ці проблеми шляхом отримання другої вищої освіти, або змінювати спеціальність та навчальний заклад на другому чи третьому курсі.
11:41
Впродовж 2-х місяців експертна, політична та навколополітична спільнота періодично обговорювала інтригу, пов’язану з участю або неучастю президента ФК „Металіст” Олександра Ярославського у майбутніх виборах Харківського міського голови.