Харкiв

08:15
30 березня у семи аеропортах України, зокрема і в харківському, симфонічні оркестри одночасно виконають “Оду до радості” Людвіга ван Бетховена.
23:32
27 березня в книгарні «Є» (Харків, вул. Сумська, 3) презентували «Кобзарь» Т.Шевченка, впорядкований науковцем ХНУ ім. В.Н.Каразіна Миколою Зубковим.
14:07
26 березня в Харкові вже вдруге проходив «Вільний університет». Того ж дня демонстрували нову фотовиставку «В об'єктиві Майдану».
08:22
25 березня харків'яни зібралися на масштабному мітингу за мир та єдність України.
14:55
На засіданні Вченої ради Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого його ректор Василь Тацій запропонував зібрати кошти для підтримки української армії.
09:45
23 березня в харківській книгарні «Є» відбулася презентація нової книги Андрія Любки «Спати з жінками». Модерував зустріч Ігор Зарудко.
21:20
22 березня Сумський обласний комітет молодіжних організацій в рамах проекту «Мій вибір – моя гідність» проводить в Харкові зустріч з молодими активістами.
11:17
Волонтери «Червоного Хреста» супроводжують усі громадські акції, які проходять у Харкові.
09:50
19 березня з ініціативи Демократичного Альянсу та харківського Євромайдану почав діяти «Вільний університет», який включає в себе цикл лекцій від експертів у сферах економіки, політології та нових медіа.
12:26
На тлі загострення ситуації в Україні Спілка української молоді (СУМ) 18 березня організувала зустріч із всіма, хто хотів більше дізнатись про надання першої допомоги в найрізноманітніших випадках: від опіків до кульових поранень.