Харкiв

21:10
Попередній голова Харківської обласної спілки письменників Іван Перепеляк на зборах членів спілки набрав 18 голосів, Анатолій Стожук – 41, 1 бюлетень визнали недійсним.
13:32
Був колись такий дядько – Джордж Карлін. Філософ, інтелектуал та досить суперечлива особистість. Був, і є популярним коміком-філософом, який збирав багатотисячні зали слухачів.
12:48
Слідом за дитсадками, антитерористичні навчання провели для керівників лозівських шкіл. Вони проходили 21 березня у ліцеї № 4. Практичний день цивільної оборони почався з методичних засідань, потім свої навички показували школярі. В актовій залі учасники навчань і учні вшанували хвилиною мовчання жертв терористичних нападів в усьому світі.
13:05
«Дім на півдороги» - це назва центру повернення у суспільство жінок, яких нещодавно звільнили з в'язниць. Створила цей заклад благодійна організація "Конвіктус Україна" за фінансування уряду Швеції.
21:05
Журналіст Андрій Войцеховський подав заявку на власний особистий пікет біля будинку Харківської обласної адміністрації на майдані Свободи. Пікетування призначено на 27 березня з 14.00 до 16.00.
10:09
У місті Лозова площу Праці хочуть перейменувати на честь Малиновського. Один з ініціаторів перейменування — депутат Харківської обласної ради і перший секретар міського комітету Компартії України Микола Карасюк.
21:48
Анатолій Гриценко поділився своїм баченням узгоджених дій опозиційних сил на виборах. Партія «Громадянська позиція» повідомила про готовність до відкритих виборчих списків і праймеріз.
13:16
У першу чергу громадські діячі Харківщини вимагають від партій формувати відкриті виборчі списки, взяти на себе чіткі зобов'язання подати законопроект про відкликання обраних депутатів як Верховної Ради України, так і місцевих рад, і підтримати його під час голосування.
11:10
Про режисерську спадщину і міфи, які виникли в народі довкола постаті визначного українського режисера, розповіли дослідники Леся Курбаса.
10:40
Вчора, 14 березня 2012 року в Лозівському краєзнавчому музеї пройшла зустріч харківського поета Олександра Щукіна та літературного критика, журналіста, одного з фундаторів харківського товариства «Спадщина», директора Гуманітарно – літературної асоціації Г.С. Сковроди (ГЛАС) Валерія Дяченка з членами Лозівського літературного об'єднання «ЛІГОС».