Харкiв

11:20
19 травня в Пісочині був зафіксований випадок вивозу чорнозему з полів сільськогосподарського призначення в районі станції Південної залізниці «Рай-Єленівка». Місцеві жителі повідомили про це по телефону до Управління Держкомзему в Харківської області.
19:11
У Харкові на місці пам'ятника на честь проголошення радянської влади в Україні встановлять пам'ятник Незалежності. На площі Конституції у Харкові сьогодні стоїть паркан навколо радянського пам'ятника. Його планують демонтувати за рішенням міської ради. У двох кроках від огорожі представники обкому КПУ вже не перший день збирають підписи проти знесення пам'ятника.
14:21
За словами головного інженера “Лозоваводоканалу” Сергія Булєєва, водяні колонки загального використання — «не єдине, але суттєве джерело втрат води». Ті з них, за які ніхто не платить або платників занадто мало, “Лозоваводоканал” хоче демонтувати.
14:02
Голова Харківської обласної організації НРУ Олександр Денисов обурений подіями у Борівському районі Харківської області, де «хазяї територій» стріляють по місцевим жителям. На думку Олександра Денисова правовий «безпрєдєл» у Борівському районі є результатом місцевих виборів 2010 року.
12:37
Двоповерхова будівля в дореволюційному стилі буде побудована на вулиці Ярославській, 18. У ньому розміститься медичний центр. Відповідна архітектурна пропозиція була розглянута 10 червня на засіданні Харківської архітектурно-містобудівної ради. Зараз на цьому місці розташована одноповерхова будівля із складськими приміщеннями, яка буде знесена.
12:18
12 червня православні християни відзначатимуть День Святої Трійці або як ще кажуть Зелені свята. В День Святої Трійці в харківських храмах пройдуть святкові богослужіння.
23:05
Через ремонтні роботи, які ведуться ось уже кілька місяців, у Харкові тимчасово закривається рух транспорту по проспекту Гагаріна. Рух буде заблоковано на ділянці від залізничного шляхопроводу до вул. Каштановій (у напрямку до аеропорту) з 8:00 до 24:00 11 червня 2011 року
13:45
Державна екоінспекція оштрафувала харківське підприємство за самовільне використання водних ресурсів Про це повідомили в прес-службі Екоінспекції. За інформацією інспекції, претензію з розрахунком збитку на суму 211 тис. 339 грн. пред'явили ВАТ «РОС».
17:45
Вулиця Гоголя активно перетворювється. Закінчується будівництво резиденції єпископа Харківсько-Запорізького владики римо-католицької церкви Станіслава Падевського. Завершити будівництво обіцяли ще до кінця 2005 року. І ось, після шести років, молитви місіонерських священиків і єпископа почуті, і, поряд з недоступним священнослужителям готелем "Чичиков", в грудні 2011 року буде відкритий "Будинок для священиків".
17:20
За конкурсом «Коронація слова» Ольга Тарасова спостерігає з 1999 року. Однак нічого з того, що оцінювалося на конкурсі, вона досі не писала. В цьому році з’явилася нова підномінація - дитяча література. Не дивлячись на те, що Ольга Тарасова в Лозовій знана більш як поетеса, вона має велику скарбницю казкових творів.