Харкiв

16:32
Усього за дві доби до відкриття Міністерство культури і туризму України раптово скасувало проведення V Міжнародного конкурсу виконавців на українських народних інструментах ім. Гната Хоткевича, що мав проводитися в Харкові від 18 по 27 квітня 2010 року. На цей конкурс, який вважається єдиним в Україні професійним конкурсом виконавців на народних інструментах, що здобув світове визнання, очікувалося прибуття понад 200 виконавців, членів журі та гостей з України, Канади, Росії, Франції, Німеччини, Білорусії, Молдови.
17:15
Українська народна партія (УНП). Серед усіх харківських правих, мабуть, найбільш респектабельно виглядала ХОО УНП. Показна солідність була спричинена зовсім не якоюсь особливою повагою до її членів або значними здобутками власне партії. В період правління Арсена Авакова на посаді голови облдержадміністрації, УНП на Харківщині фактично була однією з партій влади.
15:05
Активну громадську позицію зараз тримають мешканці П’ятихаток. Їх сили зконсолідувалися навколо проблеми вирубки лісу, пов’язаної з будівництвом гольф-клубу. Вони створили робочу групу, яка займається цим питанням на законодавчому рівні.
13:53
Мешканка П'ятихаток Ємілія Грекова як фахівець з даних питань пояснила, у чому полягає загроза зсуву грунту, причини виникнення такої ситуації і можливі шляхи вирішення даної проблеми, оскільки 9-ти поверховий і два п’ятиповерхових будинки, що знаходяться на проспекті Курчатова і вулиці Гацева, за умов продовження вирубки Лісопарку підуть під землю.
20:06
Комбінація Кернеса не спрацювала, пікетувальники висловили своє обурення, недовіру до влади і продовжили пікет міської мерії з метою захисту зелених насаджень, який тривав з 16 до 18 години.
14:51
До сексуальних збоченців можна віднести, приміром, гомосексуалістів, а до політичних, – безумовно, комуністів. Свою антидержавну позицію Комуністична партія висловила сьогодні, 14 квітня на майдані Конституції.
16:06
Свої привітання ці два відомих Харківських літератора приймали в Київському будинку культури. Своїми піснями їх вітав театр Обереги, народні артисти України такі як Людмила Авдимарець, Микола Колодочка тощо. Але самим незвичним і неочікуваним подарунком став для Леоніда Томи портрет, який намалював і урочисто подарував художник Микола Таможник.
11:25
Що б там не говорили, мовляв, талановита молодь вимерла разом з динозаврами, але нещодавно ми на власні очі переконалися в зворотньому. Таланти є! Лише знаходити їх стає дедалі проблематичніше…
17:57
У фестивалі, який відбувся в УКЦ “Юність”, взяли участь хори і окремі виконавці Римо-католицької, Української Греко-католицької, Української Православної Автокефальної, Лютеранської , Вірменської апостольської церкви та інших. Пісні виконувалися українською мовою, за винятком церкви “Нове життя” та парафіян Покровського монастиря, приналежного до Московського патріархату.
17:33
У Харківській консерваторії 10 квітня відбувся музичний вечір. У виконанні китайських митців вокалу харків’яни мали можливість почути частину української опери “Парася”. Серед класичних творів були зіграні сонети Йогана Баха, композиції Чайковського та Ніколо Паганіні покладені на рояль і флейту. І, звичайно ж, пісні китайською мовою приносили найбільше задоволення їх виконавцям, тому цей спів мав насичене мімікою і жестами емоційне забарвлення.