Харкiв

12:01
Дерева в місті саджають не лише майбутні мери
14:05
Народний депутат, лідер партії "Громадянська позиція" А.Гриценко відвідає Харків
11:58
Головний тренер "Металіста" не хоче бути "лялькою" з мандатом
00:32
Святослав Липовецький розповів про діяльність Організації Українських Націоналістів на теренах Західної України. Його книга містить багато ілюстрацій та короткі змістовні тексти. Кожна історична подія чи факт внизу сторінки викладений англійською мовою.
23:20
Досліджуючи підготовку до виборчого процесу вцілому експерти виявили багато порушень. Колізії виникли з проведенням агітації та підбором кадрів до територіальної виборчої комісії міста Харкова.
23:11
Роботу Польського консульства у Харкові люди оцінюють позитивно. За результатами соціологічних досліджень проблемними місцями роботи консульства є черги та неспроможність людей усіх категорій сплачувати за розгляд документів. Але в той же час, значно скоротилися терміни видачі віз та покращилась якість обслуговування клієнтів.
17:41
Генеральне консульство Польщі в Харкові - єдина установа, що надає візи до країн Шенгену
16:50
"Зелений Фронт" та "Зелена планета" зупинили видобуток піску на околицях Харкова
14:33
В селищі Жихар - передмісті Харкова громадяни намагаються зупинити незаконний видобуток піску
10:07
Кандидат на посаду Харківського міського голови, голова Харківської міської організації Народного Руху України подав скаргу до Харківської міської виборчої комісії про порушення кандидатом на посаду міського голови Геннадієм Кернером виборчого законодавства.