Харкiв

14:16
Як повідомляє інформагентство SQ з посиланням на поінформовані джерела у правоохоронних органах, в.о. начальника Центра суспільних зв'язків ГУ МВС України в Харківській області призначено Сергія Дягілєва.
13:49
Голова Харківської обласної ради Василь Салигін у п'ятницю був нагороджений медаллю Українського союзу ветеранів Афганістану «За заслуги» ІІ ступеня.
12:12
У зв'язку із проведенням робіт з капітального ремонту проїжджої частини повністю закриється рух транспорту на спуску Весніна.
17:16
Як стало відомо «Дозору», київське керівництво «Газети 24» вирішило закрити регіональні представництва видання.
15:57
Не варто робити передчасні висновки щодо формування нової коаліції або ж, навпаки, щодо неминучості дострокових парламентських виборів.
14:06
У четвер Верховна Рада призначила Ліану Донець суддею Харківського апеляційного адміністративного суду.
12:48
Реконструкцію вулиці Пушкінської розпочнуть у 2009 році, повідомила директор ВАТ «Інститут «Харьковпроект» Тетяна Поливанова.
11:18
Після закриття тимчасової слідчої комісії, що очолює народний депутат Олег Ляшко (БЮТ), необхідно створити комісію, щоб дати оцінку діям, спрямованим на очорнення харківської міської влади.
17:13
У Харкові з 5,7 тис. офіційно зареєстрованих безробітних представниці прекрасної статі становлять 68% – 3,87 тис. осіб.
16:46
З 1 жовтня збільшиться абонентна плата за користування радіоточкою, говориться в повідомленні ВАТ «Укртелеком», що було опубліковано сьогодні в ряді українських ЗМІ.