Харкiв

21:12
Найбільше студенти звертаються за юридичною допомогою з питань пільг в оплаті за навчання, вступу до ВУЗу, надання гуртожитків, переходу з одного ВНЗ до іншого тощо.
20:24
Наталію Кравцову викликали до відділку як свідка однієї бійки, що відбувалась неподалік кав‘ярні «Каліпсо». Допит закінчився переломом потиличної кістки, ушибом головного мозку та м’яких тканин потиличної області.
18:41
У Харкові більшу частину соціальної реклами фінансує приватний бізнес. Це і збір речей для дитячих будинків, і пропаганда здорового способу життя. Читайте детальніше, як стають реальністю проекти соціальної реклами агентства Arriba.
19:26
На території східних і південних теренів України націонал-більшовики планують організувати спеціальні трудові табори для тих, хто визнає УПА, перечить комуністичній ідеології, сповідує греко-католицьку віру тощо. Для селян обіцяють повернути колгоспи.
09:50
До невеличкої Української Греко-Католицької парафії прийшло близько сотні вірних. Приміщення виявилося замалим, тому ті, що спізнилися на Службу Божу, стояли на вулиці.
15:27
Крім виступів представників різних громадських і політичних організацій було представлено невеличкі театральні сценки.
00:37
До всеукраїнської акції протесту підприємців долучилися мешканці Львова, Тернополя та ще кількох обласних центрів. Люди вимагають відставки уряду та скасування експериментального податкового кодексу.
13:04
Харківські можновладці вже багато років не можуть створити бодай один цивілізований притулок для безпритульних тварин - "немає коштів", але постійно списують чималі гроші на полювання за ними. Зараз масштаби відлову планують збільшити. Незрозуміло, що влада буде робити з полоненими тваринами. Вбивати?
00:34
11 травня відбулися ІІІ загально-звітні виборчі збори Харківського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молода Просвіта».
11:36
Перший в Україні пересувний музей шоколаду, який мандрує по країні, розгорнув тепер країну Шоколандія на Слобожанщині. Даний проект дарує радість та стимулює дітей до навчання, адже всі діти до 10 років потрапляють у світ шоколаду безкоштовно, перепусткою є шкільний щоденник з добрими оцінками.