Харкiв

15:44
У Києві водіям маршрутних таксі офіційно заборонили курити в салоні автомобіля. У Харкові така норма діє вже досить довго, окрім того подібні дії давно заборонені на національному рівні законом про автотранспорт, повідомив «Справжній Варті» керівник Департаменту транспорту та зв'язку Харківської міськради Євгеній Водовозов.
10:19
У п'ятницю зранку на площе Свободи розпочався пікет Харківської обласної та міської організацій Партії регіонів, що протестують проти відключення російських телеканалів.
17:24
Президент України Віктор Ющенко призупинив дію постанови уряду від 17 жовтня ц.р., у якому мова йшла про передачу держпакета акцій ВАТ «Турбоатом» з Фонду держмайна Міністерству промислової політики.
17:02
В умовах загальної кризи всі резерви міського бюджету будуть спрямовані, насамперед, на захищені статті бюджету: виплату боргів по зарплаті, комунальні платежі та на надання допомоги комунальним підприємствам.
14:00
Співробітники ДАІ покинули місце страйку водіїв трамваїв і кондукторів у Харкові, що выдбувається на перехресті пр.Тракторобудівників та вул.Героїв Праці.
13:28
Харківський міський голова Михайло Добкін, керівництво ХОДА та представники НАК «Нафтогаз України» проводять переговори щодо включення ТЕЦ-5.
10:59
На перехресті вул. Героїв Праці та пр. Тракторобудівників відбувається страйк співробітників Харківського Міськелектротрансу, які вимагають виплатити заборгованість по заробітній платі.
12:35
У суботу в Харківському будинку актора почав роботу один із самих оригінальних театральних фестивалів – «Курбалесія». У якості центрального креатива – створення молодими композиторами, акторами та режисерами повноцінного мюзиклу прямо з нуля.
11:32
28 жовтня Харківський міський голова відбув у відрядження до Київа, щоб поспілкуватися з керівництвом НАК «Нафтогаз України».
10:23
Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова вважає, що її школу плавання в Харкові буде відкрито у 2010 році. Про це олімпійська чемпіонка заявила у коментарі газеті «Дело».