Харкiв

10:50
Два роки тому, 29 серпня 2009 року, в центрі Харкова була створена книгарня "Є". За цей час вона перетворилась на помітний культурний центр міста, в книгарні відбулись десятки мистецьких, просвітницьких, громадських заходів.
17:58
Напередодні акції організація поширила прес-реліз: "Зелений Фронт пікетує консульство Росії за Хімкинський ліс. 2011 рік був проголошений міжнародним роком Лісу, а на території сусідньої для України держави - Російської Федерації розташована чверть незайманих лісів планети. Проте рік Лісу російська влада відзначає по-своєму - хижацькі знищуючи не лише Хімкинський ліс, але й національні парки (Завидово, Лосиний острів та ін.), Утриш, Алтайський заповідник, тайгові ліси!
22:29
Загалом на ямковий ремонт вулиць у містах та селищах Харківщини (крім обласного центру) до кінця 2011 р. витратять понад 30 млн. бюджетних гривень. Серед підрядників-переможців тендерів є як харківські фірми, так й підприємства з Дніпропетровської та Донецької областей. Особливо значну частину бюджету вже традиційно здобула представник Донбасу.
20:02
Виставка фотографій "Stereo Typ" відкрилася у Харківському художньому музеї. Автор експозиції, що включає близько 100 кольорових і чорно-білих фото, - в минулому мешканець Харкова, а з 90-х років - житель Стокгольма Михайло Педан. Можливість показати свою творчість у колись рідному для нього місті професійний фотохудожник-авангардист отримав у рамках встановленої в музеї виставкової програми "Українська муза зарубіжжя".
10:41
16 серпня активісти "Зеленого Фронту" несподівано виявили, що до однієї з ділянок харківського Лісопарку, виділеної під приватну забудову, начебто причетний Любомир Григорець, депутат міської ради, голова Дзержинської районної організації ВО "Батьківщина". Спроби підтвердити або спростувати таку причетність у його партійного керівництва виявились марними. Тому "Зелений Фронт" відкрито звернувся до А.Авакова.
22:22
Фестиваль триватиме тиждень. За цей час у театрі «Бомер» буде показано не лише всю кінематографічну спадщину Юрія Іллєнка, а й презентовано його романи та іншу письменницьку творчість.
21:03
Зі сторони виглядало все досить добре: ВО «Свобода» і більше сотні людей. Але люди прийшли не до них, а на попередній захід, що проводили зовсім інші громадські організації і партії. Молитву за Україну і проповідь архієпископа Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви вони послухали, а коли почав говорити Ігор Швайка, кількість людей почала зменшуватись.
18:25
Біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралось близько сотні людей. Виднілися прапори Української Народної Партії, Конгресу Українських Націоналістів, Народного Руху України, «Зеленого фронту», і, звичайно ж, синьо-жовті полотнища. Мабуть вперше, на подібних заходах не було прапорів ВО «Батьківщина».
11:30
До обговорення та узгодження подальших дій долучилось більше двох десятків громадських організацій та політичних партій. Результатом засідання можна назвати те, що День Незалежності України домовилися святкувати разом, а не окремо, як це було в попередні роки.
22:02
Українців і гостей нашого міста, студентів і професорів, селян і робітників, програмістів і журналістів, веселих і серйозних, і всіх всіх всіх патріотів запрошуємо на День Народження — 20 років Незалежності України. Початок о 14:00. Як і годиться у День Народження буде весело. На вас чекають сюрпризи і подарунки.