Харкiв

13:17
У багатьох мешканців Харкова настрій є настільки перегрітим, що вони вже не хочуть чути жодних пояснень, на тему: чому підвищились тарифи. Соціальна напруженість посилюється і тим, що всі знають, як збільшились доходи державних чиновників, і що жодного з них за розкрадання державних коштів як слід не покарано.
23:13
«Чи законно засекречені генеральні плани міст і кому це вигідно?» - із такою темою у Харкові 22-го березня 2011 р. відбудеться презентація-громадське обговорення проблеми засекречення генеральних планів населених пунктів.
18:35
В Управлінні внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ХОДА відбулось засідання за участю керівників понад 30 національно-культурних об'єднань Харківщини. Вони обговорили перші кроки в реалізації спільного медійного проекту.
16:03
Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін у рейтингу губернаторів посів третє місце з заду, тобто 25 з 27 учасників. На низ рейтинг області і Михайла Добкіна потягли показники галузі сільського господарства.
18:58
Виробники вимагають негайного вирішення проблем браку зерна і цінової політики.
18:12
Собівартість яєць нині коливається в межах 4,5 – 5,5 грн. за один десяток. Незважаючи на це один з крупних виробників продає цей продукт по 3-4грн. за один десяток. Це призводить до того, що решта птахофабрик змушені знижувати ціни на свій продукт і зазнавати величезних збитків. Компанія демпінгує близько двох місяців. Інші виробники не витримують конкуренції і вже почали суттєво зменшувати поголів’я птиці.
13:35
7 мільйонів українських громадян працює закордоном. І причиною того є не відсутність робочих місць як таких, а низька платня.
17:53
Якщо борги за комунальні послуги становитимуть більше 10 тисяч гривень, держава буде відбирати житло, продавати його на аукціоні за зниженими цінами, і, вирахувавши необхідну суму для погашення, різницю повертатиме власнику.
16:55
Споживач, у разі отримання неякісних товарів чи послуг може одразу звернутись до суду чи інших державних органів, або все пробачити і не витрачати час на свій захист. До громадської організації з захисту прав споживачів за минулий рік надійшло 300 скарг і більше 2 тисяч телефонних дзвінків.
15:59
У 2011 році розпочався цикл масових перевірок кав’ярень, барів, ресторанів, Інтернет клубів з метою виявлення порушень, які стосуються авторських прав на музику, програмне забезпечення тощо.