Харкiв

14:07
У приміщенні Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відкрився Українсько-індійський академічний центр. Урочиста церемонія відкриття академічного центру пройшла за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Раджіва Кумара Чандера та керівників харківського вишу.
01:41
7 лютого у Харкові відбулась підсумкова колегія за результатами роботи Головного територіального управління МНС України у Харківській області у 2012 році.
22:23
Лозівчанин побачив його, гуляючи з собакою. Чоловік непокоїться: лампи небезпечні, бо містять ртуть. Медики ці побоювання підтверджують. Володимир Діброва саме гуляв з собакою, коли побачив розкидані лампи. Це було 2 лютого у посадці за 3 мікрорайоном. Тоді ще був сніг. На ньому виднілися сліди від санчат. Вочевидь, на них і привезли отруйне сміття та кинули просто неба.
09:56
8 лютого Інститут Євро-Атлантичного співробітництва (ІЄАС) у співпраці з Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна та за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні проводять громадські слухання щодо європейської перспективи для України у контексті головування України в Організації з безпеки та співробітництва в Європі у 2013 році, а також напередодні Саміту Україна-ЄС.
00:13
Як повідомили у прес-службі Харківської обласної ради, про це під час пленарного засідання Балаклійської районної ради сказала спеціаліст по зв’язках з місцевою громадськістю компанії «Shell Exploration and Production Ukraine Investment B.V.» Валентина Гекова.
18:36
Метод гідророзриву пласта (ГРП) у Радянському Союзі вперше було застосовано у 1952 році. Про це під час сесії Балаклійської районної ради заявив депутат Харківської обласної ради Юрій Фесенко.
13:40
За даними прес-центру Південної залізниці, у січні 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року вантажообіг скоротився на 20,4% - до 45,11 млн. тонно-км в середньому за добу. Планове завдання з вантажних перевезень у січні 2013 року виконане на 80,4%.
09:26
Представники компанії «Shell» та фахівці газовидобувної галузі України проведуть зустріч із жителями Ізюмщини щодо видобутку на території району нетрадиційного газу. Як повідомили у прес-службі Харківської обласної ради, зустріч розпочнеться 7 лютого о 10.00 в приміщенні Палацу молоді та підлітків «Залізничник» в Ізюмі.
07:41
У Харкові чотири восьмикласниці загальноосвітньої школи № 102, що в Комінтернівському районі міста, отруїлися пігулками для схуднення. Про це повідомили у прес-службі Харківської міської ради з посиланням на директора цієї школи Ольгу Голенкову.
01:33
Відомий сайт "Майдан" поширив звернення Анатолія Кіндратенка та Ігоря Кравціва про ситуацію в Харківському обласному об'єднанні Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка: