Харкiв

23:00
Мешканець Барвінківського району подав позов до Харківського окружного адміністративного суду до Барвінківської райдержадміністрації з вимогою визнати безпідставним відмову РДА в наданні йому публічній інформації, а також визнати її бездіяльність. Про це повідомила начальник відділу забезпечення діяльності апарату Харківської облдержадміністрації Головного юридичного управління ХОДА Тетяна Барановська.
17:47
У роковини початку війни вона нарешті закінчилася для одинадцятьох радянських військовополонених. 22 червня на центральному кладовищі перепоховали їхні залишки. Імена цих бійців залишаються нез'ясованими. Відомо лише місце, де вони загинули. Це фашистський концентраційний табір, який за часів війни був розташований на території 61-го арсеналу.
16:13
Від 200 до 300 тис. працездатних мешканців Харківської області не платять податків і внесків до Пенсійного фонду, перебуваючи в так званому тіньовому секторі економіки. Про це 24 червня заявив журналістам заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.
16:03
Таке рішення ухвалила міська комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища. У Харкові Радянський Союз ще й досі існує в назвах станцій метро, вулиць, проспектів, скверів, а також у пам’ятниках, зокрема і Леніну. Радянські назви фактично всюди: вулиці - П’ятдесят років СРСР, П’ятдесят років ВЛКСМ, Постишева, Чубаря … Райони: Жовтневий, Дзержинський, Орджонікідзевський, Червонозаводський.
12:54
38 керівникам підприємств Харківської області за рішенням суду тимчасово заборонили покидати простори України. Причина: відсутність відрахувань до Пенсійного фонду.
12:48
За інформацією Харківської облдержадміністрації, про це під час селекторної наради, на якій розглядалися питання погашення заборгованості по зарплаті та внесків до Пенсійного фонду, заявив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Віктор Ачкасов.
10:12
До кінця наступного, 2012 року у Лозовій не залишиться жодної водорозбірної колонки. Цю програму працівники комунального підприємства “Лозоваводоканал” вже почали реалізовувати. З початку цього року вони демонтували 7 колонок. Натомість пропонують мешканцям приватного сектору проводити воду у двір. Тим, хто справно платив за користування колонкою, це робитимуть за півціни.
01:16
Правозахисники стверджують, що своїх представників до Громадської ради при Харківській облдержадміністрації вони не делегували і не мають на меті входити до цієї структури.
21:33
Наразі знайдено 4 місця, звідкіля здійснюється вивіз родючого шару грунту. Два з них розташовані біля селища Пісочин, одне – біля селища Рай-Оленівка, одне – біля залізничної станції Коротич.
12:32
Екскурсійний маршрут у Лозовій розробили за ініціативою мера. Міська рада вирішила взяти участь у харківській туристичній виставці. Влада, працівники культури, музею, телебачення та народні митці підготували весь необхідний матеріал презентації лише за декілька днів до виставки.