Харкiв

15:59
Що ми можемо зробити для захисту власних та громадських інтересів, зокрема, у м. Харкові?
15:35
Як людина без обох рук може малювати картини? Погляньте на портрети і пано харківського художника Петра Вітренка та переконайтеся в тому, що це реально.
15:19
Прогресивна соціалістична партія і партія «Київська Русь» заявили, що виступають за зміну державних українських символів.
12:52
На творчому засіданні українського культурно-мовного центру «Апостроф» обговорювалися питання моралі та розвитку української мови.
17:38
Льодяниковий період – це те солодке дитинство, в якому мрії стають метою, радість і посмішка стають природною окрасою обличчя і того світлого стану душі, який виливається у вірші та малюнки. Саме тому так солодко і назвала свою виставку харківський митець Марія Козиренко, у картинах якої поєднані чіткість зображення і кольорова гама, а багата фантазія авторки ще більш наповнює їх зміст.
17:56
14 та 15 лютого відзначається велике для кожного землевласника свято – День господаря землі. Але чи справді ті, хто володіє актами на землю, є її господарями?
16:31
Молитовна кава – так називався захід «Школяр у суспільстві», яка 11 лютого пройшла у ТЦ Сан-Сіті-2 у Харкові. Організував захід голова обласної громадської організації ХДС- Юрій Потикун.
03:11
У Мистецькому центрі «Є» (що розташований за адресою вул. Сумська, 3) 7-го лютого було влаштовано справжні вечорниці. Ні вибори Президента,ні «радісні» прогнози «щастя» не завадили молоді прийти і відчути істинність українського духу перед святом Масляна.
14:55
У Харкові вшанували пам’ять героїв Крутянської битви. Захід відбувся 29 січня.Незрозумілим залишився той факт, що вшановували Героїв і той же подвиг у різних місцях Харкова декілька організацій окремо.
16:03
У інформаційній агенції «Статус-Кво» (вул. Артема, 46) 29 січня відбулася прес-конференція голови Харківської обласної організації ВО «Свобода» Ігоря ШВАЙКИ. Лідер харківських «свободівців» проаналізував здобутки партії в ході президентських перегонів, оприлюбднив заяву об‘єднання щодо другого туру виборів та прокоментував подальші дії осередку.