Харкiв

15:09
У прес-центрі Харківської міськради оголошено переможців конкурсу соціальної реклами «Це наше місто».
13:44
Начальник Управління земельних відносин Борис Баронін виразив сумніви щодо того, що у березні наступного року покращиться ситуація на земельному ринку.
11:52
На вулиці Іванова біля податкової Київського району на тротуарі уклали декілька квадратних метрів литого асфальтобетону.
10:15
У понеділок о 10:00 харківські підприємці почали пікет біля будинку обласного керування Національного банку України на Театральній площі.
16:03
Тиждень російської культури та мови буде відкрито не урочистостями, а одразу практикою – конкурсами на знання російської мови, повідомив депутат Харківської облради Володимир Алексєєв.
11:52
Харків поки не поспішає купувати нові трамваї та тролейбуси, повідомив Харківський міський голова Михайло Добкін.
10:48
Комісія Мінрегоонбуду, що перевіряє діяльність обласної інспекції ДАБК, вважає за необхідне відмінити розпорядження інспекції, якими були зупинені будівництва МКДУ, і прийняти в експлуатацію другу чергу ЖК «Павлове Поле».
17:22
Визнати, що криза вдарила по кишені, харківські великі бізнесмени у відкриту відмовляються, пише газета «Сьогодні».
16:04
На розширеній нараді в міськвиконкомі, яку проводив секретар Міськради Геннадій Кернес, керівники служб транспортного і дорожнього господарства обговорили вимоги УЄФА щодо розвитку інфраструктури території в районі КП ОСК «Металіст».
13:34
У місті Харкові необхідно в деяких місцях розширити, почистити та поглибити русла рік, сказав Харківський міський голова Михайло Добкін.