Харкiв

12:32
На перше засідання прийшло 270 людей, 264 з яких проголосували «за», тобто підтримали ініціативну групу, 1 – «проти», 3 – «утримались», 2 – не голосували. На порядку денному також були розглянуті питання щодо внесення змін до Земельного Кодексу України, обрано відповідальних людей за збір підписів та доручено повноваження подання голові зборів відповідного пакету документів до Харківської міської ради з реєстрації ініціативної групи.
14:36
Інтелектуальна гра „Україніка” створена з метою збереження і популяризації історії і культури українського народу. Проект сприятиме зміцненню зв’язків молодшого і старшого поколінь та привертатиме увагу підростаючого покоління до проблем збереження культурної спадщини українського народу.
00:14
День Героїв встановлено на честь українських борців за волю України і відзначають 23 травня в день загибелі першого голови ОУН Євгена Коновальця. Це свято козаків Гетьманської Доби, Січових Стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН.
23:40
Кожну годину до пам’ятника Тарасу Шевченка (з 12 до 15), покладали квіти, читали вірші, обговорювали його життєвий шлях, звертались до громади…
00:39
Активісти Харківського міського осередку ВО «Свобода» спільно з духівниками Української Автокефальної Православної Церкви провели мітинг пам‘яті, приурочений до 150 річниці повернення тіла Тараса Шевченка до України. Окрім виступів частиною заходу став концерт-реквієм, протягом якого етнічні колективи та сольні виконавці представили власний доробок на тему Шевченкової поезії.Відзначили роковини повернення Тарасового тіла і представники Української Народної Партії.
23:07
Результати сесії Харківської міської ради, що відбулася 18 травня поточного року є такими, що вкотре б‘ють всі рекорди розкрадання бюджетних коштів. Після сумнозвісного виділення 780 тис. грн на ремонт велетенського градусника на майдані Конституції депутати задемонстрували ще зухваліший дерибан міської скарбниці: на «оновлення обладнання» сесійної зали ради виділено 1 млн грн.
22:17
Парк Артема, так як і селище розташовані неподалік станції метро Московський проспект міста Харкова. На території парку організовано кілька стоянок, ферму для свиней, вирубано сотні дерев під забудову тощо.
21:12
Найбільше студенти звертаються за юридичною допомогою з питань пільг в оплаті за навчання, вступу до ВУЗу, надання гуртожитків, переходу з одного ВНЗ до іншого тощо.
20:24
Наталію Кравцову викликали до відділку як свідка однієї бійки, що відбувалась неподалік кав‘ярні «Каліпсо». Допит закінчився переломом потиличної кістки, ушибом головного мозку та м’яких тканин потиличної області.
18:41
У Харкові більшу частину соціальної реклами фінансує приватний бізнес. Це і збір речей для дитячих будинків, і пропаганда здорового способу життя. Читайте детальніше, як стають реальністю проекти соціальної реклами агентства Arriba.