Харкiв

09:58
Поштовхом для створення в Харкові школи режисури пітерського зразка стало те, що велика кількість талановитих харків'ян були вимушені їхати для здобування освіти в області режисури до Росії.
12:23
Найбільш вільнодумна частина населення – студенти – проти зносу пам'ятників радянської епохи в Харкові.
12:37
На підсумковому засіданні Виконавчого комітету УЄФА був названий перелік міст України і Польщі, які прийматимуть матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року.
16:20
Україна сьогодні востаннє звітуватиме в УЄФА перед доленосним рішенням щодо міст, які прийматимуть Євро-2012. Експерти впевнені: прикрих сюрпризів від УЄФА не буде.
11:54
У Харкові створили першу національну систему ведення залпового реактивного вогню. Фахівці завірили: це абсолютно новий рівень озброєння для нашої армії.http://dozor.kharkov.ua/admin/documents/document.php?pid=1000365
11:58
Кабінет міністрів 6 травня дав добро на передачу ДП «Харківський метрополітен» в комунальну власність територіальної громади міста Харкова.
10:25
У Всесвітній организації охорони здоров’я (ВОЗ) відмовилися іменувати свинячий грип свинячим – люди перестали купувати свинину, фермери – забивати тварин. Тепер новий вірус офіційно називається H1N1.
13:30
Харківський «Завод ім. Малишева», провідний виробник бронетехніки в Україні, отримав ві держави подарунок – контракт на модернізацію 29 вітчизняних танків Т-64 до виду БМ «Булат».
14:20
Харків'яни негідні мати своєї думки з приводу «національної» політики що проводиться в Україні.
12:46
Духова, симфонічна, джазова музика звучатиме в трьох парках Харкова, розповіла начальник Управління культури Світлана Бабицька.