Харкiв

10:15
Україна має відійти від практики нескінченного викачування грошей з інвесторів і змінити ставлення до бізнесу і громадських інтересів.
10:10
До Харкова з Єрусалиму прибув Благодатний вогонь. Його в спеціальному контейнері привіз Харківський міський голова Михайло Добкін.
18:33
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Такими словами вітають один одного православні всього світу в день найбільшого православного свята – Великодня.
16:38
Українці поступово пристосовуються до нових соціально-економічних реалій. У квітні кількість громадян, загалом незадоволених своїм життям, становила 69%, що можна зіставити з аналогічними показниками листопада минулого року – періодом початку кризи.
17:28
Харківський метрополітен працюватиме всю великодню ніч. Інтервал руху складе 20 хвилин.
14:20
Інститут «Украеропроект» завершив розробку проекту реконструкції аеродромного комплексу Міжнародного аеропорту «Харків». Проект переданий замовникові – КП «ХМЦН».
18:37
15 квітня виконком Харківської міськради визнав, що більше не може платити подвійну дотацію КП «Міськелектротранс».
14:37
Керівництво Харківського зоопарку звернулося до міського голови Михайла Добкіна з проханням дозволити подарувати Ялтинському зоопарку ведмедя.
17:44
Будівництво харківського дельфінарію наближається до завершення. Вже 28 квітня до Харкова з Одеси приїдуть перші вихованці.
16:32
Незабаром в Харкові з'явиться клумба, яка поб'є рекорд квіткових насаджень на Червоношкільній набережній.