Харкiв

09:50
Спілка Української Молоді запрошує всіх взяти участь у вшануванні пам'яті полеглих українських студентів, що виступили у нерівному бою проти більшовицьких окупантів біля селища Крути, що під Києвом.
20:35
Залучення підприємств та бізнесу до співпраці заради розвитку Лозової — це питання на позачерговому засіданні виконкому обговорювали одним з перших.
16:05
26 січня прокуратура Харківської області порушила кримінальну справу стосовно колишнього голови облдержадміністрації А. Авакова за фактом перевищення влади та службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України.
02:13
Мешканців міста Харкова у звичайні дні, коли до колонії не приїздять депутати, громадські діячі та інші відомі особистості, приходить сюди зовсім небагато. Але підтримка заарештованої Юлії Тимошенко є щоденною.
14:44
представники харківських чорнобильських організацій провели пікет напроти будинку обласної державної адміністрації. В акції взяли участь біля 70 чорнобильців.
17:58
Сьогодні у Дзержинському районному суді міста Харкова відбулось чергове судове засідання у справі Сергія Яковенка, якого було заарештовано напередодні виборів до місцевих органів влади.
22:19
Від молитов за Україну на ранкових службах в українських церквах Харкова до урочистих мітингів біля пам’ятника Тарасу Шевченка, каменя встановленого на честь проголошення Незалежності України, покладання квітів і живого ланцюга злуки.
17:00
Після короткої презентації нової книги Віталія Портникова «Тюрма для янголів» відбулося живе спілкування з автором. Його запитували про все: і чому він не йде на вибори, і що потрібно зробити для підвищення морального рівня населення, і що потрібно для повноцінної роботи вільного журналіста, і багато-багато іншого. Віталій Портников щиро і конкретно відповів на всі запитання.
16:01
Судовий процес тягнеться з 2006 року. Троє хлопців зі Євразійської спілки молоді за допомогою екскаватора пошкодили і закопали пам'ятний знак Української Повстанської Армії, який був встановлений 1992 року крайовою організацією Народного Руху України у Молодіжному парку Харкова.
14:35
Співали і про народження Ісуса Спасителя, і жартівливі народні пісні. Ворожили і згадували народні традиції. А завершився захід майстер класом з народного танцю.