Харкiв

16:41
Державні чиновники пояснюють, що пенсійну реформу спричинили економічні чинники. Але чи саме таку реформу, яку пропонує уряд, чи, можливо, якусь іншу? І що мають думати люди, коли їм відкрито заявляють, що на виплатах пенсій буде заощаджено 1 млрд. 700 млн. за рік?
20:33
Саме сьогодні Володимир Шовкошитний відвідав Харків. Найбільше письменника непокоїть той факт, що українська державність знову опинилася під загрозою. Пан Володимир також з усіх сил намагався пояснити мешканцям східних теренів України, чим відрізняється націоналізм від нацизму.
09:35
У Харкові 17 січня відбувся пікет обласної міліції. Мешканці міста вимогали не чіпати Український Культурний Центр "Юність" та припинити терор проти письменників і журналістів.
15:29
Дочекатися великих грошей та великого ювілею - і пам'ятник Курбасу встановлять. Мабуть.
15:53
В акції протесту взяло участь понад 50 людей. Учасники заходу взяли в руки міцні дерев’яні палки і били ними по величезних парканах, якими огороджені місця вирубки дерев.
22:46
Обрано керівництво Координаційної Ради, оновлені робочі групи ЗФ, готуються документи до повноцінної реєстрації
12:54
Найближчим часом планують звільнити близько 1500 працівників міліції. Але виходячи з того, що навантаження на правоохоронців ніяк не зменшиться, а навпаки збільшиться, у Харкові буде створено муніципальну міліцію, яка займатиметься не лише охороною громадського порядку, а працюватиме нарівні з державними підрозділами і матиме ті ж самі повноваження.
13:11
"Зелений Фронт" переобрав колективне керівництво, змінив Статут, ухвалив нові програми
18:31
Освіта, культура, медицина та спорт на Харківщині отримують на 185 млн. грн. менше