Харкiв

13:30
Комунальне підприємство «Вода» розробило ряд заходів, що мають підвищити рівень розрахунків за послуги водопостачання.
13:12
7 листопада відповідно до розпорядження Харківського міського голови відбудеться позачергова 27 сесія міської ради 5 скликання.
13:52
Керівництво харківської ВАТ «ТЕЦ-5» зараз перебуває в Києві, де проводить переговори з НАК «Нафтогаз України» щодо поставок газу на теплоцентраль.
12:43
Харківська ТЭЦ-5 станом на 3 листопада не уклала договір із ДК «Газ України» на поставку лімітів газу.
15:44
У Києві водіям маршрутних таксі офіційно заборонили курити в салоні автомобіля. У Харкові така норма діє вже досить довго, окрім того подібні дії давно заборонені на національному рівні законом про автотранспорт, повідомив «Справжній Варті» керівник Департаменту транспорту та зв'язку Харківської міськради Євгеній Водовозов.
10:19
У п'ятницю зранку на площе Свободи розпочався пікет Харківської обласної та міської організацій Партії регіонів, що протестують проти відключення російських телеканалів.
17:24
Президент України Віктор Ющенко призупинив дію постанови уряду від 17 жовтня ц.р., у якому мова йшла про передачу держпакета акцій ВАТ «Турбоатом» з Фонду держмайна Міністерству промислової політики.
17:02
В умовах загальної кризи всі резерви міського бюджету будуть спрямовані, насамперед, на захищені статті бюджету: виплату боргів по зарплаті, комунальні платежі та на надання допомоги комунальним підприємствам.
14:00
Співробітники ДАІ покинули місце страйку водіїв трамваїв і кондукторів у Харкові, що выдбувається на перехресті пр.Тракторобудівників та вул.Героїв Праці.
13:28
Харківський міський голова Михайло Добкін, керівництво ХОДА та представники НАК «Нафтогаз України» проводять переговори щодо включення ТЕЦ-5.