Харкiв

10:59
На перехресті вул. Героїв Праці та пр. Тракторобудівників відбувається страйк співробітників Харківського Міськелектротрансу, які вимагають виплатити заборгованість по заробітній платі.
12:35
У суботу в Харківському будинку актора почав роботу один із самих оригінальних театральних фестивалів – «Курбалесія». У якості центрального креатива – створення молодими композиторами, акторами та режисерами повноцінного мюзиклу прямо з нуля.
11:32
28 жовтня Харківський міський голова відбув у відрядження до Київа, щоб поспілкуватися з керівництвом НАК «Нафтогаз України».
10:23
Олімпійська чемпіонка Яна Клочкова вважає, що її школу плавання в Харкові буде відкрито у 2010 році. Про це олімпійська чемпіонка заявила у коментарі газеті «Дело».
14:26
Збори працівників ВАТ «Турбоатом» вирішило звернутися до президента України Віктора Ющенка із проханням втрутитися в ситуацію навколо підприємства.
12:14
На харківському заводі «Турбоатом» відбуваються збори трудового колективу підприємства. Співробітники заводу обговорюють «заходи протидії рейдерському захопленню підприємства».
11:49
Харківський міський голова Михайло Добкін не виключає, що тариф на тепло може бути підвищений до грудня 2008 року.
17:49
Зараз міська влада розглядає різні варіанти заходів щодо усунення пробок у центральній частині Харкова.
14:09
«Сьогодні зранку я брав участь у робочому засіданні в губернатора Арсена Авакова. Проблема із включенням ТЕЦ-5 змусила мене – і Авакова теж – забути всі особисті амбіції, всі минулі образи», – заявив харківський міський голова Михайло Добкін.
11:35
У п'ятницю о 12:00 у прес-центрі Харківської міської ради відбудеться прес-конференція міського голови Михайла Добкіна.