Харкiв

17:17
Постійна комісія Харківської обласної ради з питань ПЕК, ЖКГ та енергозбереження вважає, що у 2009 році очікується різке зростання цін при зниженні обсягів промислового виробництва.
16:23
Бюджет розвитку міста Харкова на 2009 рік істотно перевищує показник минулого року – 174.6 мільйона гривень без обліку субвенцій із держ- та облбюджету проти торішніх 161 мільйона із субвенціями, розповів начальник Управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку Яків Мусієнко.
14:36
На території Кінного ринку в Харкові найближчим часом мають відбутися навчання з евакуації людей в разі надзвичайної ситуації.
11:50
Сьогодні, у день Соборності України, відбулося врочисте покладання квітів до стели Незалежності на площі Рози Люксембург.
17:14
За період 20–21 січня згідно зведень Державтоінспекції в межах міста Харкова не відбулося жодного дорожньо-транспортного випадку, у якому б постраждали люди.
14:03
Сьогодні відбулося відкриття автономній котельні «Міський комплексної дитяче-юнацької спортивної школи водних видів спорту Яни Клочкової».
18:25
Касири харківського метрополітену не радять запасатися зеленими жетонами, оскільки у разі подорожчання проїзду в підземці вони будуть замінені на інші.
14:41
«Харківський метрополітен не цікавлять нові тарифи, його більше турбує питання про нові ціни на російський газ», − заявив сьогодні начальник харківського метрополітену Сергій Мусєєв.
15:53
Відповідно до закону тариф на комунальні послуги встановлює виконавець послуг, розповів керівник харківського КП «Житлкомсервіс» Олександр Яковлев.
15:25
Як повідомив Михайло Добкін, вимоги УЄФА щодо розміщення гостей футбольного чемпіонату знизилися.