Харкiв

10:15
У понеділок о 10:00 харківські підприємці почали пікет біля будинку обласного керування Національного банку України на Театральній площі.
16:03
Тиждень російської культури та мови буде відкрито не урочистостями, а одразу практикою – конкурсами на знання російської мови, повідомив депутат Харківської облради Володимир Алексєєв.
11:52
Харків поки не поспішає купувати нові трамваї та тролейбуси, повідомив Харківський міський голова Михайло Добкін.
10:48
Комісія Мінрегоонбуду, що перевіряє діяльність обласної інспекції ДАБК, вважає за необхідне відмінити розпорядження інспекції, якими були зупинені будівництва МКДУ, і прийняти в експлуатацію другу чергу ЖК «Павлове Поле».
17:22
Визнати, що криза вдарила по кишені, харківські великі бізнесмени у відкриту відмовляються, пише газета «Сьогодні».
16:04
На розширеній нараді в міськвиконкомі, яку проводив секретар Міськради Геннадій Кернес, керівники служб транспортного і дорожнього господарства обговорили вимоги УЄФА щодо розвитку інфраструктури території в районі КП ОСК «Металіст».
13:34
У місті Харкові необхідно в деяких місцях розширити, почистити та поглибити русла рік, сказав Харківський міський голова Михайло Добкін.
14:44
Маєтки Володимирівка та Шаровка більше не є «туберкульозними установами». 50 хворих вже переселено до селища Занкі Зміївського району, що тепер стане їх постійним місцем проживання.
15:13
Музичний критик, талановитий журналіст, пристрасний колекціонер, перекладач, а також володар багатьох інших талантів Сергій Коротков важко захворів. На його користь 18 харківських груп мають намір провести добродійний концерт.
14:08
Харківська обласна рада на сесії в середу, 3 грудня, вирішила відмінити своє попереднє рішення про передачу будівлі ВЕП «Держпром» на баланс Харківського національного університету ім. В. Каразіна.