Харкiв

11:51
26-27 листопада у Свято-Миколаївській парафії Української Греко-Католицької Церкви зібралися матері, які провели спільну молитву за жертвами Голодомору, політичними в’язнями і, звісно ж, молитву за своїх дітей.
20:02
Вчора в Харкові відбулися пам'ятні заходи, приурочені Дню пам'яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. Вже о 12 годині на майдані Конституції почала формуватися колона з усіх небайдужих, прихильників та членів різноманітних патріотичних громадських організацій. Потім колона рушила по одній з головних вулиць - Сумській до Молодіжного парку, де біля Хреста Голодомору відбулася панахида за спокій жертв Голодомору-Геноциду. Після цього о 16:00 на майдані Свободи відбулися всеукраїнська акція «Запали свічку» і вшанування померлих хвилиною мовчання.
13:36
Координатор громадянського руху "Вперед" у Харківській області Валерій Репін вважає, що представники влади не схильні до діалогу з суспільством.
04:35
Декілька років тому Валентин Наливайченко очолював Службу Безпеки України, тому мешканці Харкова з нетерпінням чекали його приїзду.
02:30
О 12 годині на Майдані Конституції почала формуватися колона, яка потім рушила до Молодіжного парку, де біля пам’ятного Хреста Голодомору відбулась панахида за спокій душ жертв того періоду.
18:50
Поминальні акції сьогодні відбуваються біля Скорботного Хреста у Молодіжному парку з самого ранку. Перші прийшли відзначити жалобну дату люди з "Надії Нації". Пізніше квіти поклали місцеві чиновники, відбулася панахида, відслужена владикою Харківським та Богодухівським УПЦ КП Лаврентієм.
17:57
У селі Мальцівка Лозівського району школа фактично пуста вже 2 роки. Ініціатива ліквідувати непрацюючий заклад належить Новоіванівській сільській раді, до складу якої входить Мальцівка. Причиною стали гроші, точніше, їхня відсутність: утримувати приміщення немає за що.
01:16
Відкрита лекція на тему «Толерантність заради миру» охопила великі університети й окремі коледжі міста Харкова. Інформування студентів про кримінальну діяльність скінгедських угрупувань здійснювалося з метою максимального звуження соціальної бази екстремістських і терористичних організацій, які пропагують ксенофобію та расизм.
22:34
Підліткам, як кисень, необхідні увага та визнання, кажуть психологи. Щоб довести свою значущість, учні старшої школи зазичай знаходять улюблену справу і намагаються розкритися у ній. Хтось малює картини, хтось пише наукові роботи, інші виборюють медалі у спорті. Коли ж підліток не може реалізуватися в корисних речах, він починає вести себе зухвало та агресивно.
20:05
Діти-інваліди з Лозівського реабілітаційного центру “Перлинки” відчули покращення здоров'я та зробили великий крок у розвитку після занять з кіньми. Сеанси іпотерапії проходили у Павлограді, але швидко припинилися. Тепер дітлахи та їхні батьки бажають відновити заняття з кіньми, але вже у Лозовій.