Харкiв

18:16
Великоруський язик не сам дійшов до кордонів імперії, а його допхали туди сотні тисяч совєтського війська, тюрми та Сибір.
16:41
Територіальні виборчі комісії (ТВК) створили одномандатні мажоритарні виборчі округи
14:16
Розрекламовані С.Тігіпком праймеріз" мало вплинули на список кандидатів "Сильної України"
00:04
Україномовні мешканці Харкова розповіли за що вони люблять Україну та її народ. Найбільш рейтингові ідеї мають бути втілені у проект створення нових українських брендів.
23:13
Глядачі побачили у виконанні дітей-близнюків українські народні танці, почули прекрасну світлу поезію та енергійну гру на акордеонах. Переможці конкурсу отримали у подарунок ноутбук.
12:11
Обласна конференція ПР 27 вересня затвердила список кандидатів у депутати Харківської обласної ради.
19:16
Конференція «регіоналів» сьогодні затвердила кандидатуру Тетяни Чечетової на десятому місці в списку кандидатів у депутати міськради.
18:48
Конференція партії влади абсолютно одностайно обрала Геннадія Кернеса своїм кандидатом на мерську посаду. Більшість майбутніх депутатів Харківської міської ради від Партії регіонів є безпосередніми підлеглими Г. Кернеса
15:24
Перший етап конференції Харківської міської організації Єдиного Центру відбувся 27 вересня. Делегати одностайно підтримали висування Андрія Білогрищенка.
14:51
27 вересня зранку конференція Харківської міської організації ВО «Батьківщина» підтримала кандидатуру Арсена Авакова на посаду Харківського міського голови та проголосувала за список кандидатів до міської ради.