Харкiв

12:34
Центральною виборчою комісією сформовані обласні, районні та міські – в містах обласного значення територіальні виборчі комісії. На Харківщині 25 комісій з 35 очолюють представники провладних партій
10:04
Громадянський форум Харківщини підтримує кандидатуру Авакова на виборах Харківського міського голови
00:15
Інтенсивні курси журналістики, що проводяться у приміщенні Спілки Української Молоді, відвідують навіть мешканці міста Дніпропетровська, Змійова і, звісно ж, Харкова. Української мови майстрів пера навчає автор багатьох книжок і доцент Микола Зубков.
22:54
Про свою участь у виборчих перегонах на Харківщині оголосив ще один учасник - партія «УДАР» Віталія Кличка». ХОО «УДАРу» очолив бізнесмен Юрій Літвіненко, колишній голова Дзержинської райради, давній партнер Володимира Шумілкіна.
00:39
Змін до нового податкового кодексу було внесено настільки багато, що слідкувати за ними не встигали навіть економічні експерти. Журналісти ввесь час намагалися отримати об’єктивну оцінку нових законів без політизації цього важливого документу.
23:48
Разом із тим, проголосувати за Геннадія Кернеса в силу різних обставин планує 23% мешканців міста, а за Арсена Авакова - 14%.
20:19
З одного боку, справжні результати можуть не оприлюднюватися, або ж спотворюватися на користь якогось кандидата чи партії, а з іншого, доля правди в них є.
19:19
За результатами маленького соціологічного опитування, найбільшою підтримкою серед населення користується Партія регіонів та Геннадій Кернес.
16:50
Позачергові Збори членів Харківської обласної організації партії «Єдиний Центр» відбулись 22 вересня. Новим головою організації обраний 64-річний Микола Бова, виконавчий директор громадської організації «Харківські сузір’я». У Зборах взяв участь можливий кандидат на посаду Харківського міського голови Андрій Білогрищенко та Ігор Попов, один з лідерів «Єдиного Центру».
17:07
В Україні вже почалися різні акції протесту проти закриття крамниць Second Hand. Мешканці Харкова сьогодні теж були змушені вийти на Майдан Свободи і вимагати від влади продовження дозволів на торгівлю дешевим одягом.