Кримiнал

15:37
Військова прокуратура Центрального регіону направила до суду кримінальну справу по звинуваченню в недбалому відношенні до військової служби двох підполковників.
14:24
«РосУкрЕнерго» розбушувалося: компанія вже подала два позови проти «Нафтогазу України» до Стокгольмського суду і планує додати ще один.
12:37
Армія Мадагаскару підняла заколот і відмовилася підкорятися президенту країни. Солдати, розквартировані на центральній військовій базі Суанієрана в столиці країни місті Антананаріву, збунтувалася на знак протесту проти придушення урядом виступів опозиції.
16:28
В Україні набирають обертів ксенофобія, дискримінація за національною ознакою і расизм.
16:35
Перший віце-прем'єр, екс-глава Служби безпеки України Олександр Турчинов звернувся до співробітників СБУ з закликом не виконувати «злочинний наказ керівництва» по відношенню до національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».
11:27
На руках українців на сьогодні знаходиться 800 тисяч вогнепальної зброї і це не погіршує криміногенну ситуацію.
13:37
Прокуратура Автономної республіки Крим кваліфікувала дії співробітників спецпідрозділу «Беркут» як злочинні.
12:21
Всього в січні цього року прокуратура порушила п'ять кримінальних справ за фактом порушення законодавства по оплаті праці. До відповідальності притягнуто 21 керівник підприємства. Відшкодовано близько чотирьох млн. грн.
13:27
За вказівкою міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Криму протягом декількох днів проводитимуться антикризові навчання особового складу Кримського главку міліції.
14:25
Починають підтверджуватися чутки, що ходили раніше, про знахідку спецслужбами на місці трагедії в Євпаторії великої суми грошей в іноземній валюті і складу ювелірних виробів.