Донбас

15:14
У Луганську з кожним днем виявляють все більше руйнувань. Внаслідок обстрілу бойовиків був зруйнований один з нових заводів міста.
20:38
Навколо Маріуполя ведеться активне будівництво третьої лінії фортифікаційних споруд. У будівництві щодня задіяні десятки одиниць техніки, сотні робочих рук. Подібна активність захисників міста викликає занепокоєння місцевих жителів. У зв'язку з цим, сьогодні, 15 вересня, на засіданні штабу оборони міста дано доручення представникам влади на місцях - роз'яснити жителям необхідність подібних споруд, наприклад, блокпостів. Про це повідомляє співтовариство "Оборона Маріуполя".
20:20
15 вересня в Донецьку, в порівнянні з попереднім днем, відносно спокійно. Періодично чути звуки вибухів. За повідомленням Донецької міської ради, вночі з 14 на 15 вересня в місті не було активних бойових дій. Станом на ранок 15 вересня обстановка в місті напружена. Звуки залпів, за повідомленнями жителів, періодично чутні в Ленінському і Кіровському районах.
19:59
15 вересня в деяких районах Луганська з'явилося світло. У місті спокійно. Луганська міськрада повідомляє: станом на 15 вересня частина будинків і районів міста підключені до електроенергії. Комунальники продовжують працювати над поверненням Луганську електрики. Відомо, що його вже подають на насосні і каналізаційні станції, щоб згодом налагодити водопостачання і забезпечити відведення стічних вод.
12:44
У районі Донецького аеропорту чутні артилерійські залпи. Про це повідомляють РІА Новини з посиланням на бойовиків.
12:42
Луганчани продовжують допомагати один одному в поширенні інформації про те, що відбувається в місті.Одна з ініціатив - Книга пам'яті, в яку кожен може додати інформацію про відомих йому загиблих. За останній тиждень до Книги пам'яті додалося 10 нових прізвищ. Зараз їх 337, повідомляє газета "ХХІ століття".
20:19
Бойовики ДНР активізували діяльність під Маріуполем. Там орудує їх розвідка, яка встановлює місце розташування сил АТО.
20:16
У мирний час в місті працювало 60 бригад "швидких", зараз же залишилося тільки 5.
00:08
У Луганську почалася "приватизація" житла. Лнр-івці захопили приватний будинок по вулиці Челюскінців.
00:05
У Луганську станом на 12 вересня залишаються колишні проблеми: немає світла і води, проблеми із зв'язком. Проте, за повідомленням очевидців, в місті з кожним днем стає все більше цивільного транспорту.