Донбас

17:05
Російські регулярні війська зайшли в Донецьк і розквартировуються там.
21:17
Унаслідок бойових дій на Донеччині зазнали руйнування 170 об'єктів освіти, як повідомила заступниця голови Донецької облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, передає "Інтерфакс-Україна".
21:12
Шахта імені Засядька досі знеструмлена, але на поверхню вдалося підняти всіх гірників, які залишалися під землею з вечора 28 серпня. Про це повідомляє сайт міського голови і міської ради Донецька.
15:07
У Донецьку відкрито автобусне сполучення з Маріуполем, але, як і раніше, ситуація з міжміським автобусним сполученням залишається напруженою, закрито напрями до восьми міст регіону.
14:51
У Донецьку за минулу добу в результаті артобстрілів бойовиками районів міста загинули 11 мирних жителів, 22 людей дістали поранення різного ступеня важкості.
13:01
Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook батальйон "Азов", їм вдалося впіймати організатора спроби серії терактів і диверсій в Маріуполі, спонсора так званої "Донецької народної республіки".
12:47
Семен Семенченко підкреслив, що батальйон свій обов'язок виконав.
13:02
Армія продовжує операцію зі знищення незаконних збройних формувань та диверсійних розвідувальних груп.
12:49
У Донецьку ніч з 25 на 26 серпня пройшла неспокійно. У Петровському і Київському районах міста йшли бойові дії.
22:41
До зони бойових дій, що на Сході України, вже прибула техніка, що брала участь у параді на Хрещатику на День Незалежності.