Донбас

10:50
Як повідомляють представники Нідерландської ради по безпеці, що очолюють розслідування падіння малазійського авіалайнера, попередні результати розслідування будуть відомі світу вже у першу неділю вересня. 17 липня авіалайнер «Боінг-777» «Малайзійских авіаліній», вилетівший з Нідерландів до Лумпур, розбився на території східної України в результаті чого загинули всі 298 , які перебували на борту. В результаті чого було відкрито міжнародне розслідування, яке очолили нідерландські спеціалісти.
09:42
Піротехніки ДСНС щоденно продовжують розміновувати звільнені від терористів міста на сході країни. За словами начальника зведеного загону ДСНС України міста Слов’янськ, Петра Кісільова, для проведення робіт по розмінуванню територій працівниками спецслужб організовано евакуацію мешканців прилеглих вулиць на безпечну відстань та забезпечено оточення і перекриття доріг та вулиць.
23:44
Останньої доби транспортними коридорами скористались 1135 мешканців Донбасу. Про це повідомив речник РНБО Андрій Лисенко на брифінгу. З них 752 людини скористалися додатковими пунктами у місті Щастя на Луганщині та селі Дачне на Донеччині.
23:00
Терористи заборонили мешканцям Червоного Луча Луганській області залишати місто.
19:59
Від початку бойових дій в Донецьку загинуло 23 мирних жителя. На даний момент в місті залишилося 730 тисяч людей. Мешканці міста, які опинилися небезпечних районах, перебираються у більш спокійні.
09:45
Рада нацбезпеки і оборони закликала місцеве населення залишити захоплені терористами території.
13:56
Батальйон «Привид», який базувався на Лисичанському скляному заводі «Пролетар», втік з міста, залишивши свою «засідку».
13:01
Військові одного з українських підрозділів взяли в полон кількох терористів ЛНР.