Донбас

23:28
Українські десантники знищили дві фури з боєприпасами та один танк російських найманців, які проривалися до Савур-Могили.
23:20
За минулу добу в Донецькій області загинуло щонайменше 19 осіб та 31 людина була травмована.
08:30
Село Стукалова балка, яке знаходиться в трьох кілометрах від Луганська, бойовики самопроголошеної «Луганської народної республіки» обстрілюють по декілька разів на день.
14:25
Озброєні представники самопроголошеної "Донецької народної республіки" взяли під контроль будівлі управлінь державного Казначейства, податкової інспекції та Національного банку України в Донецькій області
13:58
У ніч з 13 на 14 червня терористи підло і цинічно збили з зенітної установки і великокаліберного кулемета літак ІЛ-76, який заходив на посадку на аеродром у Луганську.
16:14
31 травня групи озброєних осіб здійснили напади на дві військові частини збройних сил України у Луганській області.
13:40
Прикордонники відділу «Мілове» затримали громадянина Росії, який намагався проникнути до Луганську з метою дестабілізації ситуації та участі в незаконних озброєних формуваннях.
16:19
Бойовики не припиняють спроб вирватись із Словянська, заблокованого силами антитерористичної операції.
13:27
Прикордонники відбили чергову атаку терористів на пункті «Станично-Луганське» та затримали машини зі зброєю та боєприпасами.
14:46
В Донецьку представники ДНР викрали машину швидкої допомоги. Про це повідомив тимчасовий сайт Донецької обласної держадміністрації.