Донбас

14:21
У районі Слов'янська Донецької області терористи збили вертоліт. Про це повідомили "Новости Донбасса", посилаючись на радіо-канал сепаратистів.
14:02
Українські силовики вранці 26 травня вступили в перестрілку з бойовиками на одному з блокпостів під Слов'янському. В результаті бою було вбито два терориста.
11:20
Спецбатальйон «Донбас», спрямований охороняти виборчі дільниці на виборах президента у Великоновоселківському, Добропільському, Олександрівському та Червоноармійському районах Донецької області, вранці 23 травня потрапив в засідку в районі села Карлівка Донецької області.
13:34
З 22 травня Луганська народна республіка запровадила воєнний стан і оголосила загальну мобілізацію.
11:23
У ніч на четвер, 22 травня, відбулися бойові зіткнення українських силовиків з групами терористів поблизу Рубіжного та Волновахи.
14:33
Бій між українськими силами і сепаратистами в Краматорську почався 18 травня о п'ятій ранку і закінчився близько восьмої вечора.
14:27
Вранці в результаті перестрілки в Слов'янську загинув боєць Національної гвардії.
14:49
14 травня в незалежному культурному центрі Indie пройшла прес-конференція за участі Євгена Шаповалова, голови товариства імені О. Тихого. Під час зустрічі він розповів про ситуацію, яка на даний час склалася на Донбасі.
16:03
У Луганську було здійснено напад на самопроголошеного губернатора Луганської області Валерія Болотова.
15:52
У ніч на 13 травня у Слов'янську Донецької області кілька разів вівся вогонь по позиціях українських силовиків по телевежі.