У 2018 році ми приділятимемо підвищену увагу розвитку НВК та дошкільної ланки освіти в регіоні - Світлична

Четвер, 8 лютого 2018, 16:47
З обласного бюджету буде виділено кошти на ремонт ліцею в Новій Водолазі та низки НВК району.
У 2018 році ми приділятимемо підвищену увагу розвитку НВК та дошкільної ланки освіти в регіоні - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА. 

З роботою Нововодолазького НВК ознайомилася губернатор Харківщини Юлія Світлична під час робочої поїздки до району 8 лютого. 

Нещодавно Нововодолазький НВК було визначено опорним закладом місцевого освітнього округу. Протягом 2017 року коштом обласного бюджету тут замінили вікна на енергоощадні та оновили обладнання кабінету географії. Цього року оновлення матеріально-технічної бази закладу триватиме, запевнила керівник області.

«У 2018 році ми приділятимемо підвищену увагу розвитку НВК та дошкільної ланки освіти в регіоні. Свій внесок зробимо й у розвиток Нововодолазького НВК. Зокрема, заплановано придбання нового обладнання для кабінетів фізики та біології, а також на умовах співфінансування виділимо 50 % коштів для придбання нового шкільного автобуса», - повідомила Юлія Світлична під час спілкування з колективом закладу.

Зараз у Нововодолазькому НВК навчаються 392 учні денної та 45 учнів вечірньої (заочної) школи. Частина учнів приїздить з навколишніх сіл – Рябухиного й Ордівки.

Раніше ми писали, що до кінця року на Харківщині має з’явитися ще 19 опорних шкіл.

Також ми писали, що обласна влада співфінансуватиме проведення робіт на більше ніж 20 об’єктах у Нововодолазькому районі.

comments powered by HyperComments