Харків'яни успішно виступили на Кубку України у Львові

Середа, 21 грудня 2016, 22:31
У Львові пройшов фінал Кубка України з ушу. Там гідно показали себе спортсмени з Харкова.

Всього у змаганнях нарахувалося 365 спортсменів з усієї України. Зокрема, із Харкова – 22 атлети.

Якщо в 2015 році харків'яни змогли добути п'ять бронзових нагород, то тепер вони повернулися зі Львова з 24 медалями (9 золотих, 6 срібних, 9 бронзових). За підсумками змагань збірна команда Харкова у загальнокомандному заліку посіла третє місце.

Серед дорослих спортсменів Роман Бесєдін завоював чотири «золота» в спортивній і традиційній програмах, серед юніорів Богдан Юдін став володарем однієї золотої, однієї срібної та однієї бронзової медалей, серед юнаків Микита Шепеленко виграв два «золота» і одну «бронзу». Дарина Іщенко та Марина Соловіченко завоювали золоті медалі у двоборстві.