Збірна команда України з боксу провела відкрите тренування

Субота, 10 червня 2017, 12:09
Українські боксери готові до чемпіонату Європи
Збірна команда України з боксу провела відкрите тренування

Захід пройшов у залі Обласного спортивного комплексу «ХТЗ» 9 червня напередодні старту в Харкові чемпіонату Європи 2017 року з боксу серед чоловіків, - повідомляє «Справжня Варта»

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський підкреслив: команда готова до змагань, на даний момент триває бойова практика на старті чемпіонату.

У відкритому тренуванні взяли участь боксери з України, Литви та Шотландії.

За інформацією Дмитра Сосновського, честь збірної захищатимуть двоє харків'ян. Це Юрій Шестак - у ваговій категорії до 60 кг і Рамазан Муслімов - до 91 кг.

«Юрій Шестак - досвідчений боксер, він перемагав на серйозних міжнародних турнірах. Рамзан Муслімов - молодий спортсмен, хоча вже став бронзовим призером чемпіонату Європи серед спортсменів до 22 років у важкій вазі», - зазначив Дмитро Сосновський.

Як раніше писала «Справжня Варта», урочисте відкриття чемпіонату Європи 2017 року з боксу серед чоловіків відбудеться 16 червня в Палаці спорту «Локомотив». У спортивному змаганні візьмуть участь близько 400 учасників з 40 країн. Завершиться чемпіонат 24 червня.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments