Кабмін оцінить ключові показники ефективності роботи ОГА та їх окремих підрозділів

Вівторок, 2 травня 2017, 09:06
Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час колегії у Рівненській ОДА
Кабмін оцінить ключові показники ефективності роботи ОГА та їх окремих підрозділів

Це рішення буде внесене  до протоколу засідання Колегії ОДА для впровадження. За його словами, ідеться, насамперед, про прив’язку  до планування роботи та оцінювання виконання завдань.


«Впровадження системи оцінювання КРІ дозволяє перейти від процесуального менеджменту до проектного, орієнтованого на результат. 
Результат роботи кожного керівника має бути пов’язаний із тим чи іншим показником напрямку соціально-економічного розвитку (інвестиційна привабливість регіону, рівень промисловості, темпи будівництва, фінансова спроможність тощо). Відтак, ефективність роботи керівника вимірюється динамкою цих показників й чітко оцифровується. Таку систему ми вже запровадили в Мінрегіоні» - наголосив Геннадій Зубко.

Як раніше писала «Справжня Варта», Комітет виборців України підвів підсумки "губернаторського рейтингу" за 1 кв 2017 р. Харківщина показала найвищі соціально-економічні показники поміж інших регіонів.

Нагадаємо, що по результатам 2016 року єдина жінка-губернатор Юлія Світлична очолила губернаторський рейтинг, який був складений Комітетом виборців України та експертами з усієї України.

comments powered by HyperComments