Кабмін оновлять п'ятьма міністрами

Середа, 16 грудня 2020, 10:49
У четвер в парламенті голосуватимуть за п’ять кадрових питань, одне з яких – призначення міністром аграрної політики Романа Лещенка.
Кабмін оновлять п'ятьма міністрами

Про це AgroPolit.com повідомило джерело в Офісі президента. Роман Лещенко вже пройшов співбесіду на засіданні фракції «Слуга народу». Це відбулося після розмови з президентом Володимиром Зеленським, який «дав йому місяць, аби успішно закрити питання передачі державних земель громадам. Це ключове завдання, яке він мав виконати у Держгеокадастрі: перевести використання державних земель в площину прозорих правил – краще за громад цього ніхто не зможе зробити».

Як стверджує співрозмовник, йдеться про оновлення складу уряду п’ятьма кандидатурами.

Зокрема, пропонується призначити:

    віце-прем’єр-міністром енергетики – Юрія Вітренка
    очільником Мінагрополітики – Романа Лещенка
    очільником Мінекології – Романа Опімаха
    міністром освіти – Сергія Шкарлета
    очільником Міністерство ветеранів – Юлія Лапутіна (діючий генерал СБУ).

Найбільші дискусії точаться за Вітренко, бо його підтримує Ігор Коломоський. А ви ж розумієте, що це автоматично протистояння по лінії «Вітренко-Коболєв»… Щодо очільника Мінагро, то голоси за призначення Романа Лещенка є, він успішно пройшов співбесіду з фракцією. Після його обрання розпочнеться процес роз’єднання МЕРТу», — говорить  джерело.

Міністерство аграрної політики та продовольства України було ліквідоване восени 2019 року, а його функції передали Міністерству економічного розвитку та торгівлі України (МЕРТ).

comments powered by HyperComments