Країна

14:04
Як інформують «Українські новини», угода вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом вже набрала чинності.
22:55
Під час IV Енергетичного форуму пройдуть виставки "Енергія-2014", "Енергоефективне будівництво","Опалювання. Водозабезпечення ".
22:46
Верховна Рада України внесла зміни до Митного і Податкового кодексів щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення.
22:39
У зв’язку з напруженою ситуацією в країні чимало львів'ян почали цікавитися, де у Львові можна навчитися надавати першу медичну допомогу та як правильно поводитися зі зброєю. Tvoemisto.tv дізналося - скільки триває навчальний курс надання першої медичної допомоги та у скільки обійдеться навчання стрільбі.
19:45
Овочі борщового набору, швидше за все, будуть дорожчати. Експерти «АПК-інформ: овочі та фрукти» вважають, що в перший тиждень вересня ціни будуть стояти, а пізніше поповзуть вгору — вже до середини місяця ціна може піднятися на 15-35%.
15:21
На проведення позачергових парламентських виборів в Україні 26 жовтня 2014 року, відповідно до норм чинного законодавства, необхідно близько 980 млн грн, але шляхом внесення змін до закону можна зменшити цю суму на 140 млн грн, повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.
21:13
Військові прокуратури можуть виконувати функції органів прокуратури на певних територіях за виняткових обставин.
22:22
Інколи від служителів деяких християнських церков, які говорять, що єдиним джерелом їхнього богослов'я є Писання, чуєш: „Я зазвичай не приділяю багато часу проповідуванню про Трійцю. Я проповідую тільки те, що буквально написано в Біблії, а слова Трійця в Писанні нема. Отже, згадувати Трійцю часто мені „не випадає”. Також від членів таких церков інколи чуєш, що наша літургія одноманітна – кожен раз повторюється одне й те саме: „Господи помилуй”, „Отче Наш”, Символ віри...
23:12
Благодать вам та мир від нашого Господа Ісуса Христа! Сьогодні буде проголошено Слово Боже із книги пророка Ісаї, розділ 35, вірші з 3 по 7:
00:23
„І нарікали Маріям та Аарон на Мойсея за жінку кушитянку, що взяв, бо він узяв був жінку кушитянку. І казали вони: Чи тільки з Мойсеєм Господь говорив? Чи ж не говорив Він також із нами? І почув це Господь.” (Числа 12:1-2)