Переходи стануть безпечними

Понеділок, 6 вересня 2010, 14:47
Вчені продовжують дивувати людство новинками техніки. В Японії розробили зовнішню автомобільну подушку безпеки для захисту пішоходів під час ДТП. Переходи з новим винаходом стануть безпечними.
Переходи стануть безпечними

Група японських фахівців із університету Хіросіми розробила унікальну зовнішню автомобільну подушку безпеки, яка при зіткненні захищає пішоходів.

На відміну від звичайної подушки безпеки, новинка, що отримала назву "айСейв" /iSave/, постійно знаходиться в надутому стані.

Подушка являє собою своєрідну надувну панель, яка покриває частину корпусу автомобіля і помітно зменшує для збитих пішоходів вірогідність отримання серйозних травм.

При цьому відразу після зіткнення повітря із зовнішньої подушки швидко перекачується у внутрішню, що дозволяє ефективно убезпечити всіх учасників ДТП.

Для випробування зовнішньої подушки безпеки фахівцям довелося створити особливий малогабаритний електромобіль, який, як сподіваються розробники, вдасться вже наступного року запустити в серійне виробництво. За їхніми оцінками, коштуватиме він близько 950 тис. йєн (трохи більше 11 тис. доларів США).

Але це ще не останні видаходи. Перелік новинок продовжується принтером для їжі та низкою інших цікавинок

 

comments powered by HyperComments